ye-logo.v1.2
24 Жовтня, 2020

Уряд прийняв рішення через ситуацію з коронавірусом

Здоров'я 7908
В Україні через коронавірус вводять обмежувальні заходи
В Україні через коронавірус вводять обмежувальні заходи. Фото: unsplash.com

Офіційне розпорядження ще не опубліковане, а тому є чимало питань, відповіді на які поки що не оприлюднені.

Кабінет Міністрів України сьогодні, 11 березня, затвердив заходи, які необхідно вжити через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19. Про це повідомили в Департаменті комунікацій Секретаріату КМУ.

У повідомленні, зокрема, йдеться: «Кабміном запропоновано введення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також заплановано введення карантину в навчальних закладах строком на три тижні. Крім того, прийнято рішення закупити інфрачервоне обладнання для проведення скринінгу на відстані в Міжнародному аеропорті Бориспіль».

Утім, в цьому повідомленні відсутня дата, коли в країні введуть карантин у навчальних закладах «Жодних дат щодо початку таких обмежень в уряді не вказують. Але у пресслужбі Кабміну «Радіо Свобода» обіцяли уточнити цю інформацію», - пише «Радіо Свобода».

А ось народна депутатка Вікторія Сюмар у Фейсбуці написала:

"Карантин ввели. Від завтра на три тижні. До 3 квітня. Він передбачає:

- закриття навчальних закладів
-заборону масових зібрань понад 200 осіб. Це стосується і спортивних заходів (які можуть без глядачів відбуватися, і культурних заходів. Засідання Верховноі ради лишили)
- закриття авіасполучення з деякими країнами".

Також, як написала Сюмар, буде закрита більша частина контрольно-пропускних пунктів. Із 219 наче залишиться 49. "Прем’єр каже, що там обладнані місця для карантину", - додала депутатка.

У Хмельницькій міській раді джерела сайту «Є» повідомили, що очікують на оприлюднене розпорядження Кабміну. А тому говорити про те, що відзавтра в місті у школах почнеться карантин, станом на 14.30 говорити передчасно. Схожа ситуація і в Кам’янці-Подільському. «О 15.00 збираємо термінову нараду за участю епідеміологів, щоб визначитися, як діяти далі щодо ситуації з карантином», - написав міський голова Михайло Сімашкевич на своїй сторінці у «Фейсбуці».

Сайт «Є» відстежує ситуацію, а тому слідкуйте за оновленнями.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую