ye-logo.v1.2

Інфікованих коронавірусом в Україні побільшало. Летальних випадків також

Здоров'я 2977
В Україні підтверджено 21 випадок COVID-19
В Україні підтверджено 21 випадок COVID-19. Фото: pixabay.com

21 випадок підтверджено лабораторно.

В Україні упродовж поточної доби зафіксовано ще п'ять випадків зараження коронавірусом. Учора, 18 березня, їх було 16. Наразі, як повідомляє Міністерство охорони здоров'я України, підтверджено 21 випадок COVID-19.

«Станом на 20:00 19 березня за результатами дослідження вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України отримано всього 17 позитивних результатів на COVID-19: Чернівецька (10), Житомирська (1), Київська (2), Донецька (1), Івано-Франківська (1 - летальний) області та місто Київ (2)», - йдеться у повідомлені.

За результатами досліджень регіональних лабораторій виявлено два випадки зараження коронавірусом у Дніпропетровській області, один – у Житомирі. Також один випадок підтверджено у місті Київ.

У МОЗ додають, що в Івано-Франківську померла жінка, інфікована коронавірусом COVID-19. Пацієнтка поступила в лікарню у важкому стані. Тривалий час вона займалась самолікуванням і надто пізно звернулася до лікарів. Жінка померла через добу після госпіталізації, ще до отримання результатів тесту на COVID-19. Це вже третя зафіксована в Україні смерть від вірусу.

Нагадаємо в Ізяславі на коронавірус первіряли чоловіка, який нещодавно повернувся з Чехії. У нього хвороба не підтвердилася.

Читайте також:  Правда і брехня про коронавірус

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую