ye-logo.v1.2
25 Вересня, 2020

На Хмельниччині визначили ще одну лікарню, де лікуватимуть хворих на COVID-19

Здоров'я 5432
Хворих на коронавірус лікують в інфекційному відділені Шепетівської ЦРЛ
Хворих на коронавірус лікують в інфекційному відділені Шепетівської ЦРЛ. Фото: denzadnem.com.ua

Лікують коронавірус в Шепетівці.

Наразі базовим медзакладом, який приймає хворих на коронавірус є Хмельницька міська інфекційна лікарня. Однак, це не єдиний заклад в області, який має пацієнтів із COVID-19.

«Шепетівська ЦРЛ не включена до переліку закладів, які мають надавати допомогу хворим на коронавірусну інфекцію, але ситуація склалася так, що наразі там лікується пацієнт з цим захворюванням. 10 квітня під час засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації цю лікарню включити до переліку закладів І хвилі, які мають приймати пацієнтів з COVID-19», - зазначають у Хмельницькій облдержадміністрації.

Як пповідомив голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет під час комісії, це рішення має на меті врегулювати питання, що стосуються медичних працівників, які надають допомоги хворому з коронавірусом, але це не означає, що до лікарні й надалі будуть транспортувати таких хворих.

«Також у Хмельницькій районній лікарні було зареєстровано випадок COVID-19 у працівниці закладу, у зв’язку з чим він не зможе певний час приймати пацієнтів Хмельницької інфекційної лікарні з інфекційними хворобами, окрім COVID-19, як це було заплановано раніше. Цю функцію на себе зголосилися перебрати Хмельницька обласна, Хмельницька міська та Хмельницька обласна дитяча лікарні», - зазначають в ОДА.

Нагадаємо, що 3 квітня комісія прийняла рішення, що усіх пацієнтів з інфекційними захворюваннями, крім Сovid-19, госпіталізувати до Хмельницької інфекційної лікарні не будуть. Пацієнтів з іншими інфекційними захворюваннями мають направляти до Хмельницької районної лікарні.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую