ye-logo.v1.2
29 Жовтня, 2020

Перший випадок коронавірусу підтвердили на Старокостянтинівщині (ОНОВЛЕНО)

Здоров'я 8732
Це перший випадок з часу поширення інфекції в районі
Це перший випадок з часу поширення інфекції в районі. Фото: ілюстративне pixabay.com

Хворобу виявили внаслідок тестування пневмонії.

Станом на 21:00 23 квітня на Хмельниччині побільшало підтверджених випадки коронавірусної інфекції. Наразі їх вже 67 (одна людина перебуває на контролі в Чернівецькій області). Про це повідомляє Хмельницька обласна державна адміністрація.

Як зазначають в повідомленні, новий випадок COVID-19 підтвердили в людини з Старокостянтинівського району. Це перший випадок з часу поширення інфекції в районі. Відомо, що хворобу виявили внаслідок тестування пневмонії. Інших подробиць поки не повідомляють.

Як зазначав учора, 22 квітня, на брифінгу в Хмельницькій ОДА перший заступник голови облдержадміністрації Роман Примуш, віднедавна в області почали тестувати всі випадки пневмоній. На учорашній день було протестовано 146 випадків пневмоній. З них було 5 підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

«Наразі робота побудована таким чином, що у випадку появи хворого з пневмонією одразу його тестуємо. В середньому за добу є 2-4 таких випадки», - зазначив він.

Нагадаємо, сьогодні також ще один випадок COVID-19 підтвердили на Городоччині, де наразі зафіксовано 7 випадків коронавірусу. Тож географічно коронавірус наразі зафіксований на Старокостянтинівщині, Чемеровеччині, в місті Хмельницький, Шепетівському, Летичівському, Городоцькому, Хмельницькому, Волочиському районах, а також в місті Кам’янець-Подільський та Кам’янець-Подільському районі.

ОНОВЛЕНО о 11.25 24 квітня. За уточненою інформацією, виявилося, що людина, в якої підтвердили коронавірус – з Красилівщини.

Карта поширення коронавірусу на Хмельниччині станом на 23 квітня 21:00

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую