ye-logo.v1.2
25 Вересня, 2020

Медична сестра із Чемеровець одужала від COVID-19

Здоров'я 1195
Медсестра, яка одужала, лікувалася амбулаторно
Медсестра, яка одужала, лікувалася амбулаторно. Фото: stock.adobe.com

Хворих на ранок 30 квітня, на щастя, не додалося.

У Хмельницькій облдержадміністрації повідомили, що ще одна пацієнтка одужала від COVID-19. Це медична сестра із Чемеровець, яка лікувалася амбулаторно. Її одужання від COVID-19 підтверджено двома негативними результатами ПЛР-досліджень. Таким чином, в області вже одужала 21 людина.

За даними Хмельницької міської ради, в інфекційній лікарні на ранок 30 квітня перебуває 55 хворих. Поступило 11 осіб, з них 7 людей із підозрою на COVID-19, а 4 - із ГРВІ (пневмонії).

В лікарні залишається 19 хворих на COVID-19, з них 1 хворий з Хмельницького. Ще 8 людей з підозрою на COVID-19, з них 1 людина з Хмельницького.  Із пневмоніями в інфекційній лікарні перебуває 39 хворих, у Хмельницькій міській лікарні - 3, в міській дитячій - 3.

Загалом, на Хмельниччині з початку епідемії підтверджено захворювання на COVID-19 методом ПЛР у 83-х людей (станом на 11:30 сьогодні, 30 квітня не змінилася). серед них 7 дітей та 16 медичних працівників. Серед інфікованих медиків, станом на вчора, було - 8 працівників Чемеровецької ЦРЛ, 3 лікарі ВЧ А2339, м. Хмельницький, 2 лікарі Хмельницької міської інфекційної лікарні, 1 лікар Хмельницької обласної дитячої лікарні, 1 молодша медична сестра Хмельницької ЦРЛ, 1 медична сестра Городоцького ЦПМСД Клинівської АЗПСМ, 1 лікар-невропатолог КНП Нетішинської міської ради «Спеціалізована медико-санітарна частини м. Нетішин».

До теми: COVID-19 В Україні: зафіксовано понад десять тисяч випадків

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую