ye-logo.v1.2

На COVID-19 захворів медпрацівник та ще троє людей з Шепетівщини

Здоров'я 10744
Загалом, з понад двох з половиною сотень людей, в яких за час епідемії в області підтвердили коронавірусну інфекцію, 69 вже одужали
Загалом, з понад двох з половиною сотень людей, в яких за час епідемії в області підтвердили коронавірусну інфекцію, 69 вже одужали. Фото: ілюстративне gettyimages.com

Одна людина з пневмонією наразі перебуває в Шепетівській ЦРЛ.

Станом на 22:00 15 травня ще чотири нових випадки коронавірусної інфекції зареєстрували на Хмельниччині. Про це повідомляє Хмельницька обласна державна адміністрація. Отож, наразі кількість зареєстрованих випадків COVID-19 в області зросла до 256-ти.

Як повідомляють в Хмельницькій ОДА, 3 нові випадки коронавірусу підтвердили в Шепетівському районі. Це двоє контактних осіб, які лікуються амбулаторно, та ще одна людина з пневмонією, яка наразі перебуває в Шепетівській ЦРЛ, але буде госпіталізована до Хмельницької інфекційної лікарні. Щодо ще одного нового випадку, то коронавірус виявили у медпрацівника Хмельницької інфекційної лікарні.

Загалом, з понад двох з половиною сотень людей, в яких за час епідемії в області підтвердили коронавірусну інфекцію, 69 вже одужали. Також є 9 летальних випадків.

Нагадаємо, сьогодні пообіді під час брифінгу в Хмельницькій ОДА голова облдержадміністрації Дмитро Габінет повідомив, що сьогодні на Шепетівщині підтвердили коронавірус одразу в 11-х монахів Свято-Різдво-Богородичного чоловічого монастиря, що розташований в селі Городище.

Раніше, 12 травня, до Шепетівської центральної районної лікарні з високою температурою було госпіталізовано чоловіка із підозрою на COVID-19, який за кілька годин помер. Коронавірусну інфекцію в нього підтвердили посмертно. Чоловік був монахом Городищенського монастиря.

Разом з тим, як повідомляє Шепетівська районна державна адміністрація, сьогодні на позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Шепетівського району було прийнято рішення заборонити з 16 травня відвідування та проведення будь-яких заходів служителями релігійних установ усіх конфесій (всередині приміщень та біля них), що передбачають наявність відвідувачів чи прихожан.

Окрім того, навколо території Городищенського монастиря буде встановлений цілодобовий пересувний поліцейський пост.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую