ye-logo.v1.2
24 Жовтня, 2020

Шестеро осіб одужали від коронавірусної інфекції на Хмельниччині

Здоров'я 3390
Шестеро осіб одужали і вже виписані з лікарні додому
Шестеро осіб одужали і вже виписані з лікарні додому. Фото: tvoemisto.tv

Усі вони лікувалися у Хмельницькій інфекційній лікарні.

Сьогодні, 20 травня із Хмельницької інфекційної лікарні виписують додому шестеро осіб. Як повідомили у Хмельницькій ОДА, хворі із міст Хмельницького, Нетішина і Кам’янець-Подільського. Їхнє одужання підтверджені двома негативними результатами ПЛР-дослідження.

Про мешканця Хмельницького, який одужав, раніше повідомив міський голова Олександр Симчишин – це 43-річний працівник КП «Електротранс».

Двоє осіб, із тих, що одужали, із Кам’янець-Подільського. Ще троє – із Нетішина.

Варто зазначити, що за даними Нетішинської міської ради, станом на ранок сьогодні у місті зареєстровано 60 інфікованих осіб, у тому числі 13 дітей, 14 працівників ВП ХАЕС, 1 медпрацівник. Із них вже 5 одужало та один помер. Із числа хворих 16 (уже 13) знаходяться на лікуванні у Хмельницькій інфекційній лікарні, одна особа у Славутській центральній районній лікарні, 40 осіб – на самоізоляції.

Загалом в області вже одужали 79 осіб із 292 зареєстрованих випадки, а померло 9. Відповідно, хворими залишається 204 особи. Із них 61 особа перебуває на стаціонарному лікуванні у Хмельницькій інфекційній лікарні, Шепетівській та Славутській ЦРЛ. Ще 143 особи лікуються амбулаторно.  

До теми: У Хмельницькому спостерігається ріст захворювання на COVID-19 – Олександр Симчишин
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую