ye-logo.v1.2
25 Листопада, 2020

Медпрацівники і діти – від COVID-19 в області одужали майже три десятки людей

Здоров'я 1033
В області вже одужали 155 інфікованих COVID-19
В області вже одужали 155 інфікованих COVID-19. Фото: автора

Такі дані повідомили у Хмельницькій ОДА.

Два негативних результати тестування показали дослідження біоматеріалів 27 осіб, які були інфіковані коронавірусною інфекцією. Серед них щонайменше троє – це медичні працівники і одна дитина.

Найбільше – 17 осіб – одужали у Красилівському районі, в тому числі і один медичний працівник. Станом на вечір вчора у районі було зафіксовано 23 випадки, троє одужали ще раніше. Відтак, у районі залишається троє інфікованих.

Ще 6 осіб одужали у Дунаєвецькому районі. Якщо врахувати, що за даними Хмельницької ОДА, на вчора у цьому районі було зафіксовано 20 випадків захворювання, із них двоє одужали раніше, то інфікованими залишаються 12 осіб.

Двоє осіб – одна дитина і один медичний працівник – одужали і у Городоцькому районі. І тепер у районі немає жодного інфікованого, адже там було зафіксовано 7 випадків, із яких п’ятеро одужали раніше.

Один хворий одужав і з Шепетівського району і ситуація там наступна: із 18 випадків інфікування COVID-19, один одужав і один помер. 16 залишаються ще інфікованими (окрім 12, які рахують у місті Шепетівка).

У Хмельницькому також одужала одна пацієнтка. Як повідомив під час брифінгу міський голова Олександр Симчишин - це 67-річна жінка, медичний працівник Хмельницької інфекційної лікарні.

Таким чином, станом на ранок сьогодні, 27 травня в області зафіксовано 387 випадків захворювання на COVID-19, із них одужали вже 155 мешканців області, на жаль, померло 10 і 222 особи перебувають на лікуванні амбулаторному, чи у Хмельницькій інфекційній лікарні.  

До теми: У Нетішині пом’якшують карантинні обмеження: що дозволять

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую