ye-logo.v1.2
20 Жовтня, 2020

Ще три випадки COVID-19 підтвердили на Хмельниччині

Здоров'я 4712
Лікування в стаціонарі наразі потребують 64 людини
Лікування в стаціонарі наразі потребують 64 людини. Фото: ілюстративне pixabay.com

Загалом з початку епідемії зареєстровано уже 459 випадків коронавірусної інфекції.

Хмельницька обласна державна адміністрація повідомляє про ще три виявлені випадки COVID-19 на Хмельниччині. Відтак, станом на 17:00 1червня в області зареєстровано уже 459 підтверджених випадків коронавірусної інфекції. З них 237 людини одужали. Також зареєстровано 11 летальних випадків.

Нові випадки хвороби підтвердили у двох мешканців Кам’янець-Подільського району, які лікуються амбулаторно, та в мешканця Хмельницького. Щодо останнього, то в пресслужбі Хмельницької міської ради додають, що в обласному центрі захворів 56-річний чоловік. Хворобу в нього виявили при тестуванні пневмонії. Наразі він направлений на лікування в Хмельницьку інфекційну лікарню.

Як сьогодні на брифінгу в Хмельницькій ОДА повідомив перший заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш, лікування в стаціонарі наразі потребують 64 людини, в яких лабораторно підтвердили COVID-19. Усі вони проходять лікування в Хмельницькій інфекційній лікарні. На сьогодні це єдиний медичний заклад, в якому є хворі на коронавірусну інфекцію.

«За час поширення епідемії в області були також задіяні для лікування хворих на COVID-19 Шепетівська та Славутська районні лікарні. Нині там пацієнтів немає», - зазначив Роман Примуш.

Читайте також: За період епідемії на Хмельниччині на COVID-19 захворіли понад 70 медиків.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую