ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Через COVID-19 в Хмельницькому закрили банківське відділення

Здоров'я 6871

В ОДА проаналізували ситуацію за вихідні.

За вихідні на Хмельниччині зафіксували 27 нових випадків COVID-19. Про це сьогодні під час брифінгу в Хмельницькій обласній державній адміністрації розповів перший заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш.

«Нові випадки інфікування маємо майже на всій території області. Певна тривожна ситуація є в Летичівському районі. Там випадки COVID-19 зафіксували на досить великому агропідприємстві. Зокрема, підтвердили вже 6 випадків коронавірусної інфекції. Наразі ми продовжуємо тут тестувати людей. Зокрема, за вчора відібрали на дослідження біоматеріали у 130 працівників цього підприємства. Крім того, за вихідні маємо 3 випадки захворювання військових на COVID-19 Хмельницькому. Також є підтверджені випадки коронавірусної інфекції в обласному центрі в одному з банківських відділень, яке обслуговувало населення. Наразі його робота призупинена і до завершення тестування відновлюватися не буде», - розповів Роман Примуш.

Про яке саме з відділень та якого банку йде мова в ОДА не уточнюють.

Аналізуючи цифри за минулі вихідні, Роман Примуш зазначив, що найбільше хворих виявили в Хмельницькому - 7 осіб, 6 в Старокостянтинові та 6 в Летичівському районі.

Читайте також: У лікарні помер 80-річний чоловік, який мав захворювання COVID-19.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую