ye-logo.v1.2

Коронавірус: нові випадки хвороби підтвердили у Хмельницькому

Здоров'я 2069
Протягом останньої доби в Україні лабораторно підтверджено 972 нових випадки COVID-19
Протягом останньої доби в Україні лабораторно підтверджено 972 нових випадки COVID-19. Фото: ілюстративне pixabay.com

Трьох людей госпіталізували до Хмельницької інфекційної лікарні.

У Хмельницькому зафіксували шість нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. Про це повідомляє пресслужба Хмельницької міської ради. Як зазначають в повідомленні, в обласному центрі станом на 9:00 сьогодні, 24 липня, троє з нововиявлених хворих, яким встановили діагноз COVID-19, лікуються амбулаторно, ще трьох госпіталізували до Хмельницької інфекційної лікарні.

«Коронавірус підтвердили в жінки 39 років. Хвороба виявлена через тестування в приватній лабораторії, лікується амбулаторно. Також серед хворих жінка 57-ми років, контактна особа, госпіталізована в інфекційну лікарню, жінка 68-ми років, виявлена в результаті тестування підозри, госпіталізована в інфекційну лікарню, жінка, 69-ти років, виявлена в результаті тестування підозри, лікується амбулаторно, чоловік, 48-ми років, виявлений в результаті тестування підозри, госпіталізований в інфекційну лікарню та чоловік, лікується амбулаторно, діагноз встановлений приватною лабораторією», - зазначають в пресслужбі.

Додають, що у Хмельницькій області станом на 9:00 зафіксовано 1025 випадків захворювання на COVID-19. Нагадаємо, напередодні, станом на 13:00 23 липня в Хмельницькій області було зареєстровано 1019 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.

Загалом в Україні станом на сьогодні підтверджено 62 823 випадки COVID-19, з них 34 886 людей одужали, 1571 людина померла. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 972 нових випадки COVID-19.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую