ye-logo.v1.2

В ОДА пояснили, коли відкриватимуть лікарні в Славуті та Дунаївцях для прийому хворих на COVID-19

Здоров'я 1892
Зараз таких хворих приймає єдиний медзаклад в області – Хмельницька інфекційна лікарня
Зараз таких хворих приймає єдиний медзаклад в області – Хмельницька інфекційна лікарня. Фото: ілюстративне europapress.es

Наразі додатково розпочали процедуру закупівлі медичних препаратів.

У випадку зростання кількості хворих на коронавірусну інфекцію, які потребуватимуть госпіталізації, розгортатимуть лікарні другої черги, визначені МОЗ, – в Дунаївцях та Славуті. Про це сьогодні під час брифінгу розповів перший заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш. Нагадаємо, зараз таких хворих приймає єдиний медзаклад в області – Хмельницька інфекційна лікарня.

«Коли це буде – залежатиме від завантаженості Хмельницької інфекційної лікарні. Минулої доби тут перебувало на лікуванні 99 осіб, сьогодні 95. Тому все залежатиме від її наповнення. Загалом, лікарні, які розгортатимуть в разі потреби госпіталізації хворих на коронавірусну інфекцію, на перший етап прийняття хворих забезпечені. Є приблизно місячний запас. Також на базі спецмедпостачання маємо запаси лікарських засобів та засобів індивідуального захисту на суму близько 2-х мільйонів гривень. Додатково розпочали процедуру закупівлі медичних препаратів. Наразі консультуємося з лікарями Хмельницької інфекційної лікарні з приводу закупівлі тих препаратів, які можуть бути потрібні в першу чергу, виходячи з їхнього досвіду лікування. Зокрема, на стадії завершення процедура придбання спеціалізованого препарату Актембра на 800 тисяч гривень. Тобто, ресурси для розгортання лікарень є, і вони будуть доставлені в медзаклади, щойно виникне така потреба», - каже Роман Примуш.

Читайте також: COVID-19 в Хмельницькій ОДА: працівників протестували на коронавірус.

Щоправда, наголошує він, головне питання – це готовність медичного персоналу повноцінно приймати і надавати таку допомогу.

«Ми бачимо, що в Хмельницькій інфекційній лікарні персонал вже має досвід, напрацьовані протоколи лікування хворих, знають як діє той чи інший препарат, як протікає захворювання. Тому звісно, прагнемо залишити поки один заклад, який працюватиме з хворими на коронавірусну інфекцію. Однак, якщо її наповненість перевищуватиме 110-120 осіб - будемо розглядати питання про відкриття інших», - додає Роман Примуш.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую