ye-logo.v1.2

COVID-19 на Хмельниччині: новий рекорд – додалося ще 80 випадків

Здоров'я 5326
Кількість випадків COVID-19 на Хмельниччині продовжує зростати
Кількість випадків COVID-19 на Хмельниччині продовжує зростати. Фото: з архіву

Про це заявив голова облдержадміністрації Дмитро Габінет.

У Хмельницькій області 19 серпня станом на 15.00 від початку пандемії зареєстровано 1771 лабораторно підтверджений випадок COVID-19. Про це заявив голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет.

Від вчорашнього дня, додалося ще 80 підтверджених випадків. Такої кількості за один день на Хмельниччині ще не підтверджували. «Така статистика викликає серйозні побоювання, - заявив Дмитро Габінет. – Якщо говорити про цих 80 осіб, то серед них є певні, вважаю, резонансні випадки. Передусім мова йде про двох військовослужбовців, які захворіли в Славутському районі. Один контрактник, інший – строкової служби. Визначено 80 контактних осіб, які зараз проходитимуть тестування ПЛР-методом. Також маємо дві особи, які захворіли в госпіталі ветеранів війни. Ця ситуація також несе певні загрози, оскільки це особи 72-77 років, один лікар обласної лікарні, який лікується амбулаторно. Є особа, в якої виявили COVID-19, - це працівник Хмельницької міської ради з відділу звернення громадян. Ще три людини працюють в державній фіскальній службі. 19 осіб, це загальна кількість, тобто додалося три – це працівники «Мотор Січі» (підприємство розташоване в Волочиську – прим.авт.), також має осіб, що захворіли в Волочиському районі в дошкільному навчальному закладі, вчитель з Красилівського району, а також працівники Шепетівської та Ярмолинецької райлікарень. Це все ряд випадків із тих 80 нових, які сьогодні діагностували».

Із початку пандемії з 1771 особи одужали 1186. Летальних випадків – 38. Про два яких, нагадаємо, повідомили сьогодні, 19 серпня.

На лікуванні нині перебувають 549 людей, з яких 167 – в лікарнях. За словами голови Хмельницької ОДА, 126 осіб перебувають у Хмельницькій міській інфекційній лікарні, 23 – в Дунаєвецькій райлікарні та 18 – в Славутській райлікарні.

Оновлені дані за географічним поширенням COVID-19 на Хмельниччині в ОДА обіцяють оприлюднити пізніше.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую