ye-logo.v1.2

Динаміка поширення COVID-19 на Хмельниччині: стрибок захворюваності зафіксували серпні

Здоров'я 2123
На Хмельниччині за майже пів року поширення коронавірусної інфекції SARS-CoV-2, яка викликає хворобу COVID-19, інфікування підтвердили у понад п'яти тисяч людей
На Хмельниччині за майже пів року поширення коронавірусної інфекції SARS-CoV-2, яка викликає хворобу COVID-19, інфікування підтвердили у понад п'яти тисяч людей. Фото: stock.adobe.com

Тоді кількість нових хворих зросла в понад чотири рази.

На Хмельниччині за майже пів року поширення коронавірусної інфекції SARS-CoV-2 , яка викликає хворобу COVID-19, інфікування підтвердили у понад п’яти тисяч людей. Такі дані наводить пресслужба обласної державної адміністрації. Станом на 20 вересня було зареєстровано 5042 випадки коронавірусної інфекції. 101 людина померла і 2193 мешканців області вже подолали хворобу.

Варто зазначити, що перший випадок коронавірусної інфекції в області підтвердили 27 березня. Тоді інфекцію виявили жінки з Хмельницького, яка повернулася з-за кордону. Її госпіталізували у стані середньої важкості до інфекційної лікарні. Відтоді нові випадки хвороби фіксували в області уже чи не щодня. А вже 10 квітня з інфекційної лікарні виписали двох людей, які подолали хворобу. Тоді, до слова, навіть після негативного ПРЛ-тесту, такі пацієнти мали, все ще перебувати 14 днів на самоізоляції.

На жаль, також 10 квітня було зафіксовано і перший летальний випадок в області, який пов’язують з COVID-19. Його посмертно підтвердили у працівниці Хмельницької районної лікарні, котра перебувала на лікуванні у цьому ж медичному закладі.

Варто зазначити також, що єдиним закладом для лікування хворих на COVID-19 тривалий час була Хмельницька інфекційна лікарня. Однак одного з пацієнтів з Шепетівки з підтвердженим діагнозом COVID-19 через важкий стан не змогли транспортувати до обласного центру, тому його життя рятували лікарі Шепетівської райлікарні. На час лікування чоловіка вони самоізолювалися у відділенні. Тривалий час хворий був під’єднаний до апарата штучної вентиляції легень. І лише 19 травня чоловіка, який таки поборов хворобу, виписали з лікарні. Це було на той час найтриваліше лікування COVID-19 з позитивним результатом не лише на Хмельниччині, а й в Україні.

Якщо аналізувати статистику, яку оприлюднив голова обласної державної адміністрації Дмитро Габінет щодо захворюваності по місяцях, то можна зазначити, що у травні, червні та липні в області додавалася приблизно однакова кількість нових хворих – в межах трьох з половиною сотень щомісяця. Різко, в понад чотири рази, зросла захворюваність у серпні, коли за місяць одразу додалося майже півтори тисячі хворих. І вже за двадцять днів вересня маємо 2,5 тисячі нових хворих. Нині хворих на коронавірусну інфекцію приймають уже понад 10 лікувальних закладів області.

Статистика виявлення нових випадків COVID-19, одужань та летальних випадків на Хмельниччині по місяцях.

Статистика загальної кількості виявлених випадків COVID-19, одужань та летальних випадків на перше число кожного місяця по Хмельниччині:

На 1 квітня:
Захворіли 7
Померли – 0
Одужали – 0

На 1 травня:
Захворіли – 99
Померли – 5
Одужали - 26

На 1 червня:
Захворіли – 459
Померли – 11
Одужали - 247

На 1 липня:
Захворіли – 811
Померли – 18
Одужали - 558

На 1 серпня:
Захворіли – 1188
Померли – 24
Одужали - 950

На 1 вересня:
Захворіли – 2595
Померли – 52
Одужали - 1437

На 20 вересня:
Захворіли – 5042
Померли – 101
Одужали - 2193
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую