ye-logo.v1.2
1 Листопада, 2020

У яких районах області найбільше завантажені лікарні хворими на COVID-19

Здоров'я 1764
Наразі загальна цифра щодо тих осіб, в яких офіційно підтверджений COVID-19 на території області, сягнула 6306-ти
Наразі загальна цифра щодо тих осіб, в яких офіційно підтверджений COVID-19 на території області, сягнула 6306-ти. Фото: ілюстративне unsplash.com/

Два заклади області повністю перепрофілювали для лікування пацієнтів із коронавірусом.

Через зростання кількості інфікованих коронавірусом на Хмельниччині збільшується завантаженість лікарень, які приймають хворих. Як розповів сьогодні, 28 вересня, під час брифінгу заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш, найбільш складна ситуація із завантаженістю ліжок складається у Хмельницькому.

«У північній частині області, зокрема Нетішинській СМСЧ, Шепівській ЦРЛ і Славутській ЦРЛ, завантаженість складає не вище 50 %. Тобто там стабільна ситуація щодо завантаженості ліжок. А в південній частині області, зокрема у Кам’янець-Подільській ЦРЛ та Дунаєвецькій ЦРЛ, завантаженість в цілому ближче до 70%», - пояснює Роман Борисович. - Крім того, найбільш складна ситуація із завантаженістю ліжок у нас є по місту Хмельницькому. Хмельницька інфекційна лікарня завантажена майже повністю, Хмельницька міська лікарня завантажена на 90%, Хмельницька центральна районна лікарня – на 75%».

За словами заступника голови облдержадміністрації, минулої п’ятниці під час засідання обласної комісії ТЕБ і НС було прийнято перепрофілювати два лікувальні заклади області для лікування лише пацієнтів, інфікованих коронавірусом. 

«Ми розгортаємо Кам’янець-Подільську центральну районну лікарню під COVID-19. Іншу медичну допомогу буде надавати Кам’янець-Подільська міська лікарня. Також прийнято рішення перепрофілювати повністю Хмельницьку районну лікарню лише під надання допомоги хворим під COVID-19», - говорить він.

Також Роман Примуш розповів про забезпечення лікарень постачанням кисню для пацієнтів. За його словами, наразі в лікарнях області є 797 точок підключення кисню, з них 48 точок під’єднали минулого тижня. «На даний час проблем з централізованою подачею кисню немає, але ми продовжуємо роботу у цьому напрямку. Поставлено завдання забезпечити киснем не менше, ніж 80% ліжкового фонду», - пояснює він.

Наявність точок підключення кисню по районах області:

Нетішин СМСЧ – 44 точки;
Хмельницька міська лікарня – 177;
Хмельницька інфекційна лікарня 117;
Волочиська ЦРЛ – 28;
Городоцька ЦРЛ – 17;
Дунаєвецька – 38;
Ізяславська – 31;
Кам’янець-Подільська ЦРЛ – 38;
Красилівська – 60;
Славутська ЦРЛ – 17;
Старокостянтинівська ЦРЛ – 42;
Хмельницька ЦРЛ – 15;
Шепетівська ЦРЛ – 71.

Станом на сьогодні, 28 вересня, COVID-19 підтвердили у 6 306-ти жителів області. З них 2 487 осіб уже одужали (58 людей до списку тих, які подолали хворобу, додалося за вихідні). Також зареєстровано 118 летальних випадків – троє людей померли у суботу і неділю та одна людина вже сьогодні

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую