ye-logo.v1.2

COVID-19 у закладах освіти області: хворіє понад 700 учителів

Здоров'я 1417
Кількість хворих на COVID-19 зростає у загальноосвітніх закладах
Кількість хворих на COVID-19 зростає у загальноосвітніх закладах. Фото: pixabay.com

Деякі школи перейшли на дистанційну форму навчання.

Упродовж минулого тижня COVID-19 виявили у 340 осіб, які працюють чи навчаються у закладах світи області. Як повідомив перший заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Роман Примуш сьогодні, 16 листопада, під час брифінгу, найбільше хворих у школах – за тиждень 147 вчителів та 54 учні.

«На Хмельниччині наразі хворіє COVID-19 190 учнів та 707 учителів. Це високий показник захворюваності. 13 шкіл обрали дистанційне навчання, чотири з них повністю, а решта частково. Через виявлений коронавірус 53 класи зараз на ізоляції або дистанційному навчанні», - каже Роман Борисович.

За його словами, упродовж тижня COVID-19 підтвердили у 6 вихованців дошкільних навчальних закладів та 47 вихователів. У вишах захворіло 27 студентів та 47 викладачів.

«З 15 листопада всі вищі і передвищі навчальні заклади перейшли на очне навчання. Маємо випадки зафіксовані серед студентів та викладів, там будуть вживатись заходи для переведення окремих груп на дистанційну форму навчання. Якщо ці випадки набудуть масового характеру, то вже університет чи коледж прийматимуть рішення про форму навчання», - додав заступник голови ОДА.

Роман Примуш каже, що через ріст хворих серед педагогічних колективів, цього тижня заклади освіти на дотримання усіх карантинних вимог перевірятиме робоча група. Нагадує, що усі працівники шкіл, університетів, коледжів та профтехзакладів мають бути забезпеченні засобами індивідуального захисту. Відповідає за їх наявність власник закладу освіти. Також, потрібно подбати про забезпечення безпечної дистанції між викладачем та дитиною, здійснити маршрутизацію учнів під час харчування. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую