ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Вакцинація від COVID-19: щеплюватимуть усіх охочих

Здоров'я 1707
В області найближчим часом очікують поставку вакцини Moderna та Comirnaty/Pfizer-BioNTech для усіх охочих вакцинуватися
В області найближчим часом очікують поставку вакцини Moderna та Comirnaty/Pfizer-BioNTech для усіх охочих вакцинуватися. Фото: ілюстративне pixabay.com

Записуватися у чергу на вакцинацію через сайт чи мобільний додаток «Дія» не потрібно.

Від завтра, 21 липня, в Україні щеплюватимуть від COVID-19 усіх охочих. Це так званий п’ятий етап вакцинації. Вік бажаючих отримати щеплення має бути не менше 18 років. Про це повідомляють в Міністерстві охорони здоров’я України.

Як зазначають в МОЗ, відтепер записуватися у чергу на вакцинацію через сайт чи мобільний додаток «Дія» не потрібно.

«Записатися на вакцинацію від COVID-19 можна до пунктів щеплень, які діють у більшості закладів первинної медичної допомоги, зателефонувавши в реєстратуру відповідного закладу», - роз’яснюють в Міністерстві.

Також отримати щеплення можна у центрах масової вакцинації. Повний перелік пунктів та центрів з адресами й телефонами є на сайті vaccination.covid19.gov.ua. Зокрема, в Хмельницькій області наразі працюють два таких центри: у Хмельницькому в приміщенні «UA:ПОДІЛЛЯ» (колишня «Поділля-Центр»), що на Володимирській, 92, а також в Кам’янці-Подільському у Будинку офіцерів по вулиці Гагаріна, 54.

У Міністерстві також зазначають, що працівників сфери охорони здоров'я, освіти, соціальної сфери, військовослужбовців, працівників структур державної безпеки та структур, які забезпечують роботу держави, працівників органів державної влади та місцевого самоврядування усіх рівнів, а також організовані колективи з понад 50 охочими щепитися вакцинують мобільні бригади за місцем їхньої роботи.

Люди, які не можуть самостійно пересуватися, можуть викликати мобільну бригаду з вакцинації додому за номером контакт-центру МОЗ 0 800 60 20 19 або через свого сімейного лікаря.

Додамо, що в Хмельницькій області щеплення наразі здійснюють вакцинами Comirnaty/Pfizer-BioNTech (у центрах масової вакцинації її поки немає), CoronaVac/Sinovac Biotech, AstraZeneca (Covishield, SKBio). А також найближчим часом очікують поставку вакцини Moderna та Comirnaty/Pfizer-BioNTech для усіх охочих вакцинуватися.

Читайте також: Вакцинація від COVID-19: скільки відсотків хмельничан вже отримали щеплення

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую