ye-logo.v1.2

Подолати хвороби допоможуть трави На правах реклами

Здоров'я 1432
Та все ж таки сильнішими і ефективнішими серед трав на сьогодні є тибетські,  які допомагають боротися з симптомами
Та все ж таки сильнішими і ефективнішими серед трав на сьогодні є тибетські, які допомагають боротися з симптомами. Фото: Фото з особистого архіву Руслана Духова

Із гордістю хочу сказати, що недаремно я вивчаю лікарські трави.

За цим заняттям дізнався багато нового і радію, що своїми знаннями можу поділитися з людьми. Раніше якось не звертав уваги, скільки корисних рослин росте навколо нас, і ми їх не помічаємо. Багато років тому моя бабуся збирала різні трави, якими оздоровлювала свою родину та знайомих. І це не дивно, бо споконвіку лікарськими рослинами зцілювали всі хвороби. За допомогою трав зміцнювали здоров’я, підтримували нормальну роботу організму й відновлювалися після важких хвороб. У бабусі було багато своїх рецептів, які вона записувала.

В той час, ще юнаком, я захопився не травами, а вирощуванням овочевих культур, котрим присвятив понад 20 років свого життя. Як і кожен з нас, будучи молодим та повним енергії, я віддавався улюбленій справі на всі 100 відсотків. Працював без відпочинку, виснажуючи свій організм. Хто ж тоді думав, що важка праця призведе до серйозних хвороб? Я вже розповідав, що тоді близький мій друг повернувся з Тибету і привіз тамтешні трави. Вживаючи їх, я через два тижні відчув покращення.

Ось так, відчувши на собі силу трав, я захопився ними. Сьогодні вирощую на своєму городі близько 80 видів лікарських рослин. Також збираю трави у лісі. Колись таким займалася моя бабуся, сьогодні це роблю я з донечкою Міланою. Разом збираємо та сушимо трави. Зберігши бабусин записник, тепер знаю безліч рецептів та маю суміші трав від різних хвороб.

Та все ж таки сильнішими і ефективнішими серед трав на сьогодні є тибетські, які допомагають боротися з симптомами. Вони також допомагають долати складні та хронічні недуги. А ось із простими захворюваннями можуть впоратися і наші місцеві рослини.

У тибетській медицині використовують від 5 до 60 трав і їх компонентів у поєднанні з кількома мінералами. За допомогою тибетського збору трав можна значно полегшити симптоми бронхіальної астми, аденоми, цукрового діабету, гіпертонії, серцево-судинних і гінекологічних хвороб, неврозів.

Особисто я допоміг багатьом людям, підказавши, які трави можна використовувати проти цирозу печінки, ішемічної хвороби серця, різних інфекційних недуг тощо. Застосовувати трави потрібно від 1 до 3 місяців, а при тяжких формах – близько 6 місяців.

Своїй мамі я підібрав трави, котрі вона вживала й успішно відновилася після інсульту. Сусідка багато років страждала від цукрового діабету. Я теж допоміг, і зараз вона радіє результату. Намагаюся приходити та допомогти всім, хто просить про це. Звісно, процес лікування травами є індивідуальним і не дає абсолютної гарантії у вилікуванні хвороби, проте поряд з традиційною медициною, лікування травами може дати бажаний результат в одужанні.

Маючи хороший досвід у вирощуванні різних трав, хочу порадити, як можна зміцнити своє здоров’я і забути про надокучливі хвороби. Телефонуйте, я з радістю відповім на ваші запитання.

Руслан Духов,
тел. 098-335-37-87
вул. Тюркіна, буд. 41, с. Мишурин Ріг, Кам'янський р-н, Дніпропетровська обл.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую