emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіоШановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку [email protected]. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Пресслужба ПриватБанку


БЛОГ (ДОПИСИ)

 

Prom.ua та ПриватБанк запустили послугу швидкої оплати покупок

2 липня 2014 р. розробники всеукраїнського торгівельного центру в Інтернеті Prom.ua разом із спеціалістами ПриватБанку підключили додатковий канал оплати товарів і послуг для 380 тисяч інтернет-магазинів, що працюють на торгівельному майданчику. Завдяки інтеграції з можливістю онлайн-оплати від ПриватБанку власники інтернет-магазинів на Prom.ua легко автоматизують оплату покупок. Відвідувачі інтернет-магазинів на торгівельному майданчику можуть оплатити покупку просто натиснувши кнопку «Оплатити» безпосередньо на сторінці продавця.

 

За словами розробників сервісу, власники інтернет-магазинів на Prom.ua зможуть приймати до сплати будь-які банківські картки без необхідності використовувати інтернет-еквайринг на своєму сайті. Для цього достатньо підключити платіжний додаток «Онлайн-оплата LiqPay». Платіжний сервіс банку сертифікований і відповідає міжнародним стандартам PCI DSS для безпеки карткових платежів в Інтернеті. Новинку інтегровано в спеціальному «Магазині додатків» на Prom.ua як додаток «Онлайн-оплата ПриватБанк. Додаток доступний для підключення для всіх платних клієнтів торгівельного майданчика.

 

За дослідженнями ПриватБанку, у перший же місяць використання подібних систем онлайн-оплати, власникам інтернет-магазинів вдавалося досягти збільшення конверсії покупки на 21%. За інформацією аналітиків ПриватБанку, понад 3,9 млн клієнтів банку сьогодні користуються можливістю онлайн-оплати картками в Інтернеті та через мобільні додатки.

 

«Будь-який продавець, зареєстрований на торгівельному майданчику, тепер стає значно ближче до найактивніших покупців і може продавати товари безпосередньо з каталогу товарів на Prom.ua, створюючи таким чином повну вітрину товарів», – говорить заступник Голови Правління ПриватБанку Олександр Вітязь.

 

«Простота нашого рішення автоматизації оплати в тому, що для сайтів, створених на платформі Prom.ua, не треба нічого змінювати або переходити на інший «двигун». На Prom.ua вже є вбудовані системи для підключення онлайн-платежів, а отримання перших платежів можна почати вже буквально за день», – розповідає Роман Россов, провідний спеціаліст із розвитку продукту торгівельного майданчика Prom.uа.

 

Підключивши додаток «Онлайн-оплата Приватбанк», у форму замовлення компанії автоматично буде додано спосіб оплати — онлайн-оплата через Приватбанк. Це дозволить компанії отримувати оплату від клієнта безпосередньо після здійснення замовлення. Кошти перераховуються автоматично на рахунок компанії з вирахуванням комісії протягом 1 банківського дня.

 

Новинку інтегровано в спеціальному «Магазині додатків» на Prom.ua у вигляді додатка «Онлайн-оплата ПриватБанк». Додаток доступний для підключення всім платним клієнтам торгівельного майданчика.

 

Еквайринг (від англ. acquiring – придбання) – приймання до сплати платіжних карток в якості коштів для оплати товару, робіт, послуг.  Інтернет-еквайринг – приймання до сплати платіжних карток через Інтернет із використанням спеціально розробленого web-інтерфейсу, що дозволяє провести розрахунки в інтернет-магазинах і оплатити в спеціальних електронних платіжних системах різні послуги (мобільний зв’язок, комунальні послуги, Інтернет, фіксований телефонний зв’язок тощо).

 

 

Про ПриватБанк

ПриватБанк – один із найбільш високотехнологічних світових банків. Серед технологій, що були впроваджені ПриватБанком вперше в світі «SMS-банкінг» (1999), ОТР-паролі через SMS (2000), Р2Р-перекази між картками (2003), «Електронна решта» (2009), «Онлайн-інкасація» (2010), Google Glass banking (2013), Android-банкомат (2014). ПриватБанк став одним із перших банків, який впровадив технологію безконтактного обслуговування клієнтів за допомогою QR-кодів и NFC.

Про торгівельний майданчик Prom.ua

Prom.ua всеукраїнський торгівельний центр в Інтернеті, у якому представлено найширший в Україні асортимент споживчих і промислових товарів і послуг. Сьогодні на платформі порталу Prom.ua понад 340 тис. компаній-постачальників створили свої сайти. З них понад 90 тис. українських компаній активно користуються сервісом і реалізують понад 6,5 млн різних товарів і послуг.

 

Prom.ua належить компанії ТОВ «УАПРОМ» і є частиною Allegro Group – найбільшого інтернет-холдингу в області електронної комерції в Центральній і Східній Європі, власником якого є компанія Naspers. Allegro Group Ukraine володіє проектами Aukro.ua, Slando.ua, Vcene.ua, ModnaKasta.ua, PayU.ua в Україні.

 

За додатковою інформацією звертайтеся до PR-менеджера Prom.ua

Сем’янистого Дмитра

Е-mail: [email protected];

Тел.: +38 (066) 707 90 93

теги: prom.ua, приватбанк, швидка оплата покупок

4 Липня 2014, 11:22:33 1335 0Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео


Курси валют на 28.03.2023
купівля
продаж
Міжбанк
$
36.57
36.93
39
39.39

Архів новин

<<Березень 2023>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31