emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку [email protected]. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

анонім


БЛОГ (ДОПИСИ)

 

Перший робочий день після призначення в.о.начальника Держземагентства у Хмельницькій області Лещишина Руслана

07.07.2014 року  головою Держземагентства України Рудика С.Я. відбулося призначення на посаду начальника Держземагентства у Хмельницькій області Лещишина Руслана, хоча у відповідності до закону України призначення на таку посаду -  здійснює голова Держземагентства, але за обов'язковим погодженнням Голови Хмельницької ОДА. Оскільки відомості про погодження головою ОДА на посаду Начальника Головного управління не підтверджено, то виникає питання, яким чином призначення відбулося як начальника, а не, як виконуючого обов'язків. Згідно штатного розпису по Головному управлінню має бути два заступники начальника, але задля того, щоб людина з прізвищем Лещишин потрапила до управління, за наказом пана Рудика С.Я.  вносяться зміни до штатного розпису та вводиться ще одна посада заступника, і мене як людину, яка відпрацювала в системі Держземагентства довгий час,  обурило, чому я з вказівки Ліщишина повинна написати заяву про добровільне звільнення із займаної посади. Побувавши сьогодні на призначенні, склалося враження, що це не була нарада Держземагентства, а зібрання політичної партії «Свобода» - лозунги : «наш лідер Тягнибок», «ми призначаємо тільки своїх побратимів», «якщо не подобається пишіть заяви на звільнення». Аналогічна ситуація була при Януковичу де мене також змусили написати заяву на звільнення за власним бажанням, та звільнили, тому, що була не тих політичних поглядів.

          - Але скажіть мені будь-ласка, чи за ці ідеї, гинули наші чоловіки, батьки та діти ?, чи за ці позиції політичного працевлаштування відбулася «Революція гідності»? чи може вже закінчилася «Революція гідності»? Чи може хтось запитав мене яким чином безпідставно написавши заяву на звільнення, я маю прогодувати моїх дітей та батьків пенсіонерів? - чи це мав на увазі пан Лещишин говоривши на раді майдану про «калене залізо», яким він буде викорінювати непорядність та корупцію.  І на завершення — невже посада начальника Головного управління Держземагентства це квотне місце партії «Свобода» на чому акцентував увагу голова Держземагентства Рудик С.Я. ?, на мою думку, це в першу чергу — фаховість, досвід в адміністративній роботі та наведення порядку в обласі в сфері землеустрою.   

 

 

теги: держземагентство, начальник, рудик, лещишин

7 Липня 2014, 15:39:32 1541 0Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео


Курси валют на 03.03.2024
купівля
продаж
Міжбанк
$
38.18
38.2
41.24
41.25

Архів новин

<<Березень 2024>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31


«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо