clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Пресслужба ПриватБанку


БЛОГ

 

В Хмельницькому відкрито нове відділення ПриватБанку в новому торговому центрі “АГОРА”

ПриватБанк

ПриватБанк

Нещодавно в м.Хмельницькому розпочало роботу нове сучасне відділення ПриватБанку в мальовничому мікрорайоні “Озерна” на території щойно збудованого торгового центру “Агора”. Концепція нового торгового комплексу реалізована у однорівневому форматі (тільки 1-й поверх), всі магазини та установи мають окремі входи. А в новому відділенні ПриватБанку реалізовано нову концепцію трасформенного оформлення. Цей формат дозволяє оперативно в реальному часі змінювати план відділення, переставляючи перегородки, та локацію рекламного оформлення, яке також легко переноситься.

 

“Наше відділення сьогодні найсучасніше в області, тут реалізовані всі останні інновації ПриватБанку від планшетного обслуговування та цілодобової зони обслуговування 24/7 до нової концепції трансформування кімнат, робочих місць та рекламного оформлення, - розповідає керівник Хмельницького відділення “Агора” Володимир Головко. - Нашим клієнтам буде цікаво приходити через певний час та бачити зміни не тільки технологічні, а й візуальні. До речі, скоро на наших пересувних перегородках з’явиться ще й живий зелений дизайн”.

 

Нагадаємо, що іноваційне планшетне обслуговування в ПриватБанку перш за все орієнтоване на клієнта. Працівник ПриватБанку на планшеті наочно демонструє весь процес проведення операцій, щоб клієнт те саме зміг самостійно повторити через програмні додатки для віддаленого обслуговування на власному планшеті, смартфоні або комп’ютері. Системи самообслуговування в ПриватБанку стають все популярніші. Наприклад: з початку року кількість клієнтів що користуються Приват24 в Хмельницькій області збільшилась на 30%, а кількість операцій в терміналах самообслуговування сягнула 1,2 млн. транзакцій в місяць.

 

В Хмельницькій області сьогодні працюють 68 відділень ПриватБанку, 15 з них облаштовані зоною самообслуговування 24/7, банкоматів 242 шт., (нагадаємо, що клієнти ПриватБанку можуть знімати готівку у банкоматах інших банків без комісії. Комісію сплатить ПриватБанк), а терміналів самообслуговувавання встановлено 400.Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 19.02.2019
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.18
27.2
30.77
30.79

Архів новин

<<Лютий 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28