clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwayt


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.


Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку alla@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.


Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.


Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

аналітик


БЛОГ

Олег Шимілін

Про автора завжди...

Теги користувача

» Мажоритарна система зазнає реформ

Хтоб що не казав про мажоритарну систему, вона таки буде дієвою.
Сама по собі вона є найприйнятнішою системою виборів й післявиборчого "політичного 
життя". Ця система є постійною взаємодією між кандидатом(потім депутатом) й громадою яка його обрала. В нас за ці роки постійних перевиборів,довиборів,революції,змін систем влади,конституції нічого майже не змінилось,как вибирали невідомо кого так й вибираємо,голосували за одних а ті виявились "прашивцями". 
Для того й потрібна дієва мажоритарна система 100% -ва, без різних там відкритих закрити ще якихось списків. Наразі на цих виборах мажоритарка  покаже, що ті хто працював з громадою й після свого обрання, ті й будуть депутатами за них проголосують. А ті хто думав що засівати буде "гречкою" вже не пройде люди вже розуміють й бачать все, хто є хто... Бо ті хто дійсно працює на благо громади й округа, той і є достойним щоб його обирати знов,достоїних народної довіри.

теги: блоги
15 Вересня 2014, 15:48:09 291 0Популярні новини

Останні фото та відео

Курси валют на 30.03.2017
купівля
продаж
Міжбанк
$
-
-
-
-
-
-Архів новин

<<Березень 2017>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31