emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку [email protected]. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Max


БЛОГ (ДОПИСИ)

Про автора Життя за ради Батьківщини

Угода про співпрацю і взаємодопомогу на виборах

Лідер партії “УДАР” Віталій Кличко закликав опозиційні сили підписати Угоду про співпрацю і взаємодопомогу на виборах, про спільні критерії висунення кандидатів та створення спільної більшості у новій Верховній Раді України.

УГОДА

про взаємну співпрацю під час виборів до Верховної Ради України і створення демократичної більшості у Верховній Раді VII скликанняМи, представники українських опозиційних демократичних політичних сил,

усвідомлюючи високу відповідальність перед українським народом,

ставлячи за мету захист національного суверенітету і незалежності України, повернення країни на демократичний шлях розвитку; забезпечення умов для добробуту і самореалізації кожної людини;

відстоюючи необхідність європейської інтеграції України, забезпечення стандартів свободи та громадянських прав, відкритості суспільства як необхідної запоруки відповідності України критеріям вступу до ЄС;

вимагаючи припинення політичних репресій, утисків прав і свобод людини,

відстоюючи необхідність звільнення і можливості участі у виборчій кампанії Юлії Тимошенко, Юрія Луценка, інших екс-урядовців, справи яких мають політично вмотивований характер,

захищаючи право громадян України на вільні і чесні вибори;

уклали цю угоду про взаємну співпрацю під час виборчої кампанії і створення у Верховній Раді VII скликання демократичної більшості.

1. Покращення життя громадян України неможливе без зміни нинішньої влади. Вибори до Верховної Ради України у жовтні 2012 року ми розглядаємо як передбачену Конституцією можливість розпочати зміну влади.

2. Нашою метою у Верховній Раді України VII скликання є створення більшості, яка буде здатна втілити в життя програмні принципи, спрямовані на повернення України на демократичний шлях розвитку, до реальної європейської інтеграції. Ми разом маємо забезпечити:

– захист прав і свобод людини,

– покращення стандартів життя людини (соціального забезпечення, освіти, охорони здоров’я, культури) через законодавчу діяльність і контроль виконавчої влади,

– подолання корупції, забезпечення справедливого судочинства,

– розширення повноважень місцевих громад.

3. Задля реалізації цих принципів ми домовляємося про співпрацю під час парламентської виборчої кампанії і беремо на себе зобов'язання створити у Верховній Раді України VII скликання демократичну більшість, яка повинна буде вирішити такі завдання:

– втілення в життя стратегії демократизації України – програми законодавчих змін, спрямованих на реальну євроінтеграцію, забезпечення справедливого судочинства, захисту прав людини та добробуту кожного українця;

– відновлення авторитету Верховної Ради України як незалежного органу влади. Встановлення реального контролю опозиції над виконавчою владою, відставка чинного антисоціального уряду;

– налагодження ефективної роботи Верховної Ради України як незалежного законодавчого інституту влади.

4. Під час виборів до Верховної Ради України 2012 року ми об’єднуємо наші зусилля задля проведення чесної виборчої кампанії, недопущення фальсифікацій голосування і спотворення волевиявлення громадян. Ми проводимо спільну роботу по підготовці членів виборчих комісій і спостерігачів, спільно контролюватимемо підрахунок голосів після голосування.

5. Ми заявляємо про спільні принципи при визначенні кандидатів у народні депутати як у багатомандатному загальнонаціональному окрузі, так і в одномандатних округах.

Кандидати у народні депутати мають відповідати наступним критеріям:

I. Репутація

– принципова політична позиція, вірність принципам, задекларованим виборцям;

– непричетність до порушень прав і свобод громадян;

– непричетність до корупційних та кримінальних дій;

II. Фаховість

– досвід людини, конкретні здобутки, успішність її діяльності;

– євроінтеграційні переконання, готовність впроваджувати європейські принципи в політиці.

III. Громадський авторитет і популярність

– чим відома людина, чи має громадський авторитет, які суспільні групи, громадські організації чи рухи її підтримують.

ІV. Командність

– вміння працювати на спільну перемогу і реалізацію програми

V. Твердість позиції

– здатність протистояти можливому тиску з боку влади.

Ми підтримуємо ті громадські організації, зокрема, рух «Чесно», які вважають за необхідне публічно затвердити і оголосити критерії, за якими політичні сили визначатимуть своїх кандидатів у народні депутати.

6. Ми зобов’язуємося дотримуватися принципу відкритості і надати виборцям біографії всіх кандидатів в депутати (і за партійними списками, і в одномандатних округах), а не лише лідерів партій. Біографії всіх кандидатів у народні депутати будуть оприлюднені на партійних сайтах у день висування кандидатів.

7. Ми визначимо єдиного кандидата від демократичних сил в кожному з одномандатних округів. Для визначення такого кандидата ми спільно проведемо незалежне дослідження, яке визначить рівень підтримки виборцями і рейтинг усіх кандидатів від наших партій.

Результати такого дослідження мають бути оприлюднені не пізніше, ніж за півтора місяці до дня голосування. Єдиним кандидатом, якого підтримають усі партії-учасники цієї Угоди, вважається той, хто має найвищу підтримку виборців.

Інші кандидати знімають свої кандидатури на користь цього кандидата не пізніше, аніж за місяць до дня голосування.

8. Ми проголошуємо, що єдиним опонентом на цих виборах для нас є нинішня влада і ті політичні сили, які її уособлюють.

9. Ми відмовляємось від публічної взаємної критики на час виборчої кампанії і декларуємо принцип взаємоповаги і непоборення. Усі спірні питання вирішуються шляхом переговорів і консультацій.

10. Ми закликаємо усі демократичні політичні сили, які не мають можливості самостійного проходження до Верховної Ради наступного скликання, до об’єднання з ідеологічно та програмно близькими політичними партіями. Це об'єднання сприятиме консолідації демократичних сил і убезпечить від розпорошення голосів виборців.

11. Ми спільно проводитимемо підготовку (навчання і тренування) членів виборчих комісій задля їх взаємодії під час спільної роботи у комісіях та недопущення порушень виборчого законодавства. Ми спільно забезпечуватимемо захист членів виборчих комісій від тиску з боку влади.

12. Ми здійснюватимемо спільну підготовку представників наших партій і кандидатів, які відповідно до законодавства мають повноваження, необхідні для попередження зловживань чи боротьби з ними: представників у ЦВК,уповноважених осіб, довірених осіб, офіційних спостерігачів.

Ми виступаємо за активну співпрацю в організації контролю над виборчим процесом з громадськими організаціями, з представниками ЗМІ, громадськістю.

13. У разі, якщо під час голосування і підрахунку голосів українськими і закордонними спостерігачами будуть виявленні численні факти порушень, які можуть суттєво вплинути на визначення результатів виборів, партії-учасники Угоди спільно діють відповідно до ситуації, домагаючись перерахунку голосів, повторного голосування або інших способів встановлення неспотворених результатів волевиявлення громадян.

14. Після оголошення результатів виборів, які відповідають результатам голосування, партії-учасники Угоди визначають формат діяльності більшості у Верховній Раді України.

теги: угода про співпрацю

15 Січня 2012, 23:24:58 3045 0Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео


Курси валют на 02.03.2024
купівля
продаж
Міжбанк
$
38.05
38.09
41.16
41.19

Архів новин

<<Березень 2024>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31


«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо