emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку [email protected]. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Тарас Анатолійович


БЛОГ (ДОПИСИ)

Про автора Політика може бути щирою

Ми не залежимо ні від чинної влади, ні від опозиції!

 

     7-го серпняжурналісти семи друкованихта інтернет видань Хмельниччини спілкуватися з обласним головою «УДАРу» Олександром Корнійчуком.

     1 серпня в Києві відбувся десятий загальний з’їзд партії, на якому її лідер відкрив присутнім основні політичні позиції «Удару». Віталій Кличко познайомив широкий загал з ключовими персонами його команди, що формують кістяк організації та входять,відповідно,до першої десятки партійного списку.

     Олександр Корнійчук привіз хмельничанам добрі новини:на противагу політичним «динозаврам» що дісталися нам в спадок від колишніх режимів, в країні з’явилась дійсно нова сила, незаплямованажодними політичними інтригами.

     «Воно і зрозуміло – перш ніж потрапити до списків «УДАРу» нові лідери пройшли відбір саме за ознакою їх репутації»,– зазначає пан Корнійчук: «Чого вартує одна лише присяга кандидата, яку обов’язково складав кожен з нас. Це своєрідна «політична клятва Гіппократа»: ніякими діями не зашкодити українському суспільству, не зрадити національні інтереси і, звичайно, не входити в жоден союз із Партією Регіонів».

     (Нагадаємо, що в результаті перевірки на причетність до корупції зі списків «УДАРу» було відсіяно близько 15-ти відсотків кандидатів).

     Серед очільників виборчого списку партії «УДАР Віталія Кличка» на парламентських виборах:

     ·     Кличко Віталій – Лідер партії "УДАР", Герой України.

    ·     Матіос Марія – українська письменниця (поет, прозаїк, публіцист), лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка.

     ·     Розенко Павло – провідний експерт Центру ім. О.Разумкова, експерт з питань соціальної політики України.

     ·     Агафонова Наталія – кандидат юридичних наук.

     ·     А також наш земляк – Корнійчук Олександр.

     Посилити роль громадянина в управлінні країною – це першочергова ціль, яку одноголосно підтримали всі учасники з’їзду.«Ми забезпечимозвичайній людині можливість безперешкодно дізнатись про реальні доходи і витрати бюджетів всіх рівнів» – постановили «УДАРівці». Ми створимо всі умови для того, щоб за допомогою референдумів громада могла скасувати рішення органів влади та відправляти у відставку голів адміністрацій, прокурорів, керівників податкових.  Впровадити законопроект «Народної законодавчої ініціативи» – завдання партії №1.

     «Ми не залежимо ні від чинної влади, ні від опозиції» – неодноразово наголошував в своїй промові лідер партії Віталій Кличко. «Це стане нам у нагоді коли ми, ставши до влади, почнемо ламати корупційну вертикаль і проводити люстрації, звичайні для європейської держави. Ми звільнимо кожного, хто не заслуговує на свою посаду. Досить вже компромісів та кумівства». – Акцентував голова обласного осередку партії. 

теги: хмельницький, удар, корнійчук

10 Серпня 2012, 14:35:26 4732 0Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео


Курси валют на 02.03.2024
купівля
продаж
Міжбанк
$
38.05
38.09
41.16
41.19

Архів новин

<<Березень 2024>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31


«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо