ye-logo.v1.2
23 Листопада, 2020

У Кам'янці декана факультету за хабар звільнили та оштрафували на 26 тисяч гривень

Кримінал 1801
Декана звільнено з посади та позбавлено права обіймати відповідні посади у навчальних закладах усіх форм власності на строк 2 роки
Декана звільнено з посади та позбавлено права обіймати відповідні посади у навчальних закладах усіх форм власності на строк 2 роки. Фото: З архіву редакції

Керівницю факультету визнали винуватою у замаху на вчинення шахрайства та в одержанні неправомірної вигоди.

Декан, як член приймальної комісії, ввела в оману місцевого жителя, пообіцявши йому за 1500 доларів США посприяти в зарахуванні його племінниці на бюджетну форму навчання університету. Як повідомляють у прес-службі обласної прокуратури, зловживаючи довірою громадянина, освітянка отримала від нього за свої «послуги» лише частину визначених нею коштів - 300 доларів, оскільки абітурієнтка була зарахована не на бюджетну, а платну форму навчання.

“Надалі, від цього ж громадянина керівник факультету одержала ще 300 доларів США як неправомірну вигоду за призначення його племінниці старостою групи і подальшого сприяння в успішному навчанні”, - розповідають у прокуратурі.

Вироком суду колишнього декана одного з факультетів Кам’янець-Подільського національного університету визнано винуватою у замаху на вчинення шахрайства (частина 1 статті 15, частина 1 статті 190 Кримінального Кодексу України) та в одержанні неправомірної вигоди (частина 1 статті 368 Кримінального Кодексу України). Освітянку засуджено до штрафу в розмірі 26350 гривень та позбавлено права обіймати відповідні посади у навчальних закладах усіх форм власності на строк 2 роки. Засуджену звільнено з посади.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую