ye-logo.v1.2
27 Листопада, 2020

Кам’янчанин, який розміщував порно в соцмережі, постав перед судом

Кримінал 5121
Розповсюджувача порно в мережі Вконтакті покарали умовним терміном
Розповсюджувача порно в мережі Вконтакті покарали умовним терміном. Фото: naked-science.ru

Чоловіку загрожувало три роки позбавлення волі, але…

Кам'янець-Подільський міськрайонний суд розглянув справу відносно місцевого мешканця, якого звинуватили в розповсюджуванні відеопродукції порнографічного характеру.

Досудове слідство встановило, що обвинувачуваний ще в липні 2009 року створив сторінку в соціальній мережі «Вконтакті», де розмістив придбані за невстановлених слідством обставин два порнографічні відеофайли. А з серпня 2009 року по липень 2012 року  розмістив ще 21 відео, яке є відеопродукцією порнографічного характеру.

Ще до початку суду між прокурором та обвинуваченим було укладено угоду про визнання винуватості. Чоловік визнав свою провину та погодився, що може сісти за грати на три роки. Утім, рішенням суду йому встановили іспитовий термін на рік. Якщо за цей рік засуджений переступить межу закону, то до нового покарання йому доєднають три роки ув’язнення за розповсюдження порно.

Нагадаємо, влітку цього року в Кам’янці-Подільському на рік позбавили чоловіка волі, який за вісім гривень продав підліткам два журнали порнографічного характеру. Можливо, і цей би підсудний отримав би «умовний» термін покарання, але його покарали «реальним», оскільки він вже притягувався до відповідальності за збут порнографічних предметів.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую