ye-logo.v1.2
17 Вересня, 2019

Патрульний поліцейський, якого запідозрили у вживанні наркотиків, продовжує нести службу

Володимир ГОРДИНСЬКИЙ Кримінал 1675
Чи вживав хмельницький поліцейський пігулки з вмістом наркотиків чи ні, поки що невідомо
Чи вживав хмельницький поліцейський пігулки з вмістом наркотиків чи ні, поки що невідомо. Фото: з архіву

За словами його керівника, правоохоронець працює, бо підстав відстороняти його від служби немає.

Ще 27 квітня цього року правоохоронці запідозрили партульного поліцейського міста в тому, що той може вживати нарокотики. Адже у нього виявили пігулки від кашлю, які містять наркотичні речовини, і які він, наче вживав та купив в аптеці без рецепту. Хоча саме ці ліки мають продавати виключно по рецепту.

Утім, минуло вже майже два тижні, а відповідей на багато запитань й досі немає. А саме чи вживав поліцейський, який на той момент не був при виконанні службових обов’язків пігулки, які містять наркотичну речовину? Чи придбав він ці ліки в аптеці без рецепту? Чи це поодинокий випадок, а може й ні?

"Цей патрульний продовжує нести службу, - каже начальник управління патрульної поліції міста Хмельницького Олег Костенко. - Він не відсторонений, він на роботі, бо підстав на відсторонення його від несення служби я не вбачаю. Поки немає ні результатів його аналізів, ні експертного висновку щодо ліків. А за фактом, який мав місце 27 квітня, відкрите провадження по аптеці за підозрою в тому, що там продали ліки без рецепту".

Нагадаємо, 27 квітня правоохоронці в районі Заготзерна зупинили чоловіка, який, на їх погляд, нервово себе поводив. Його, по суті, сприйняли за наркозалежного. А згодом він дістав з кишені пігулки, які містять наркотичні речовини та розповів, що придбав їх без рецепту в аптеці.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую