ye-logo.v1.2
25 Квітня, 2019

Викрадач ліній телефонного зв’язку постав перед судом

Олександр НІКІТІН Кримінал 892
Чоловік, маючи непогашену судимість, викрав сотні метрі телефонних дротів
Чоловік, маючи непогашену судимість, викрав сотні метрі телефонних дротів. Фото: pixabay.com

Для мешканця Теофіпольського району це вже дев’ята судимість.

Вісім разів 58-річний чоловік вже відповідав перед законом за свої злочини. Одна з судимостей була ще непогашеною. Але це не стало на заваді йому, аби «не заробити» ще одну.

Ще в січні 2016 року обвинувачений в селі Святець Теофіпольського району з дерев’яних опор зняв повітряну кабельну лінію телефонного зв’язку – понад 750 метрів на суму більше, ніж 6500 гривень. У квітні того ж року вкрав ще 280 метрів кабеля. Як наслідок, збитків зазнав не лише «Укртелеком», а й майже три десятки абонентів.

У вересні у Теофіполі чоловік, побачивши на одному з подвір біля дерева велосипед, не зміг пройти повз нього. Зайшов на домогосподарство та викрав «сталевого коня», якого наступного дня продав.

У лютому 2017 року, як встановив суд, обвинувачений поцупив у знайомої мобільний телефон.

Вироком Теофіпольського районного суду, чоловіка визнали винними в крадіжках. Як покарання – позбавлення волі на три роки та чотири місяці. Крім цього, він має сплатити понад 7300 гривень «Укртелекому» за вкрадені кабеля. Утім, цей вирок ще не набрав законної сили, оскільки засуджений може оскаржити його до кінця січня цього року.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята