ye-logo.v1.2
25 Квітня, 2019

Афера на мільйони: у справі базарниці, яку підозрюють в шахрайстві, допитують потерпілих

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 1785
Розгляд справи Юлії Богонос триває більше півтора року
Розгляд справи Юлії Богонос триває більше півтора року. Фото: автора

Вже друге засідання поспіль допитують потерпілих.

Учора, 27 березня, у Хмельницькому міськрайонному суді продовжили розгляд справи Юлії Богонос – базарниці, яку підозрюють у шахрайстві на мільйони гривень. За півтора роки розгляду справи суд перейшов до заслуховування свідчень потерпілих, яких у справі 25 осіб. Поки перед судом виступило лише шестеро з них.

На вчорашньому засіданні захист Богонос закінчив допит одного із її сусідів. Потерпілий повідомив, що позичив обвинуваченій чималу суму коштів, які вона не повернула. Передачу цих грошей засвідчує розписка, підписана пані Юлією.

Натомість бізнес-партнерка Богонос по ринку, яка свідчила наступною, повідомила суду, що давала в борг підозрюваній без будь-яких розписок. Загалом хмельницька підприємниця позичила майже півтора мільйона гривень упродовж трьох місяців 2016 року. Це були кошти, які передавались обвинуваченій просто із руки в руки, через її компаньйонів та перераховувались на банківські картки. Призначались вони нібито на закупку конфіскату через митницю, обмін гривень на іноземну валюту по вигідному курсу та інше. 

У справі Богонос слухають свідків

За словами потерпілої, з підсудною вона працювала більше 8 років і мала довірливі партнерські відносини, тому і припустити не могла, що пані Юлія з нею так вчинить. Гроші позичала й раніше, але Богонос завжди все віддавала.

Судове засідання перенесли на 11 травня

Підприємницю встигли допитати тільки прокурор та адвокат сторони обвинувачення. Колегія суддів вирішила засідання перенести через те, що конвоїри, які супроводжували Богонос із СІЗО, мали здійснювати доставку інших обвинувачених на інше засідання. Захист Богонос поставить свої запитання потерпілій у наступному засіданні 11 травня.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята