ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Суд у справі Миколаїва: захисник екс-освітянина стверджує, що прокурор не дає ознайомились із матеріалами

Кримінал 2320
Адвокат підозрюваного досі не зміг ознайомитись із матеріалами справи
Адвокат підозрюваного досі не зміг ознайомитись із матеріалами справи. Фото: автора

Засідання перенесли.

Учора, 19 грудня, Хмельницький міськрайонний суд продовжив розгляд справи Романа Миколаїва. Екс-очільника міського департаменту освіти підозрюють вчинені смертельної ДТП.

Уже кілька місяців минуло відтоді, коли правоохоронці зібрали усі свідчення, завершили експертизи й передали документи на розгляд суду. Однак, справу по суті досі не розпочали розглядати. Як повідомив захисник Миколаїва Юрій Решетняк, ні йому, ні іншим адвокатам, які представляють інтереси підозрюваного, прокурор не надав можливості ознайомитись із зібраними матеріалами.

«Письмові матеріали, речові докази, транспортні засоби - мені не дали можливість. Я телефонував до прокурора, він казав що зайнятий, і, оскільки сторону захисту обмежили в ознайомлені, то прокуратура взагалі може не давати ці матеріали. Потім він сказав, що прийняв рішення ознайомити лише з письмовими матеріалами провадження, бо речові докази запаковані», - каже захисник.

За його словами, 14 грудня зафіксував усе, що повідомив йому державний представник, і подав клопотання до приймальні прокуратури області. Каже, що його колезі, ще одному захиснику Миколаїва, у неправомірний та грубий спосіб не дали ознайомитись із матеріалами справи. Саме тому адвокат Решетняк клопотав суд перенести слухання, аби таки дослідити документи, які передали до суду.

Прокурор (праворуч) каже, зихисники мали можливість ознайомитись із зібраними матеріалами

«Я підтримую це клопотання, бо сторона захисту має право ознайомитись з матеріалами, оскільки це передбачено кримінально-процесуальним кодексом,- зазначив прокурор Віктор Арсенюк. - У той день коли він телефонував я був у службовому відряджені. Ніхто матеріали не приховує. Суд уже надавав термін для ознайомлення з матеріалами, коли завершилось досудове розслідування, однак тоді ніхто не прийшов цього зробити. Наразі не бачу ніяких перешкод, щоб дати Решетняку можливість ознайомитись із матеріалами провадження».

Суд прийняв рішення перенести слухання. Окрім того, підозрюваному продовжили термін тривання під вартою аж до середини лютого.Також до суду продовжують надходити цивільні позови від потерпілих, міської ради, департаменту освіти, і, навіть, власника причепу, в який врізався легковик під час ДТП. Щодо вимог, то це, зокрема, виплати матеріальної та моральної шкоди. Деякі з них суд не підтримав.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую