ye-logo.v1.2

Викрадені пляшка коньяку та два велосипеди коштували славутчанину ув’язнення

Кримінал 766
На вирок Нетішинського суду може бути подана апеляційна скарга до Хмельницького апеляційного суду
На вирок Нетішинського суду може бути подана апеляційна скарга до Хмельницького апеляційного суду. Фото: з архіву

Якби чоловік не мав судимостей, можливо, отримав би «умовний» термін покарання.

Нетішинський міський суд виніс вирок мешканцю Славутського району, якого звинуватили в двох крадіжках, одну з яких він не довів до кінця, оскільки був затриманий. І, якщо вирок, який опублікований в Єдиному державному реєстрі судових рішень, набере законної сили, то засудженому доведеться чотири з половиною роки провести за гратами.

Як вставновив суд, чоловік, який мав непогашену судимість, 21 вересня минулого року в Нетішині біля одного з магазинів викрав велосипед «Ardis». А третього жовтня 2020 року біля нетішинського автовокзалу вкрав ще один велосипед - марки «Wave».

Вже 19 жовтня того ж року він з прилавку магазину викрав пляшку коньяку вартістю понад 300 гривень. Пройшовши через касову зону магазину, не розрахувавшись, чоловік направився до виходу, однак вийте не зміг – його затримав охоронець магазину, який і викликав поліцію.

Свою провину у крадіжці велосипедів чоловік у суді не визнав. А щодо коньяку, вказав, що при розрахунку на касі забувся за нього заплатити. Коли його затримала охорона магазину, то він наче мав намір за нього розрахуватися. «Однак вказав, що при розрахунку на касі забувся за нього заплатити, однак коли його затримала охорона магазину він мав намір за нього розрахуватися, проте працівники охорони та поліція не дали йому цього зробити та забрали до відділу поліції, де наносили йому тілесні ушкодження», - йдеться в вироку суду.

Нетішиський суд визнав чоловіка винним в інкримінованих злочинах та призначив йому два роки позбавлення волі. Але, враховуючи те, що в нього була непогашена судимість, суд призначив остаточне покарання – 4 роки та 6 місяців позбавлення волі. На цей вирок ще може бути подана апеляційна скарга до Хмельницького апеляційного суду.

Читайте також: Засудили чоловіка, який обікрав шість квартир у Хмельницькому

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую