ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Суд відправив до в’язниці чоловіка, який палицею вдарив тестя, що насміхався з нього

Кримінал 848
Чоловіка, який розтрощив череп родичу, відправили у тюрму
Чоловіка, який розтрощив череп родичу, відправили у тюрму. Фото: ілюстративне delo.ua

Чоловік образився та вдарив родича палицею по голові.

Суд засудив до трьох років в'язниці чоловіка, який вдарив палицею по голові тестя та раздробив тому череп. Про це йдеться у вироку Городоцького районного суду Хмельницької області. Інцидент трапився на початку травня.

Як встановив суд, обвинувачений посварився зі своїм тестем, взяв палицю та вдарив родича по голові. В результаті родич обвинуваченого отримав тяжкі тілесні ушкодження, зокрема, перелом черепа.

Постраждалий у суді розповів, що в той вечір він разом із обвинуваченим перебували на подвір`ї біля будинку. Він розмовляв по телефону і лише зробив зауваження обвинуваченому, оскільки той кидав у дошку сурикен, що створювало шум. І за деякий час отримав удар палицею по голові.

Дружина обвинуваченого розказала, що в результаті отриманої на виробництві травми голови її чоловік потребував постійного медикаментозного лікування, яке часто пропускав. В результаті вказаного захворювання у нього є підвищена дратівливість та агресивність.

Жінка розповіла, що напередодні конфлікту, вона із матір`ю та вітчимом обговорювала обвинуваченого, сміялись з нього і він це почув. Згодом її вітчим вийшов на двір покурити. Через деякий час у будинок зайшов обвинувачений у схвильованому стані і сказав нам «забрати свого вітчима, бо я його прибив». В цей час потерпілий лежав на землі обличчям донизу. Обвинувачений взяв відро з водою і почав поливати потерпілого.

Також суд встановив, що обвинувачений добровільно відшкодував витрати на лікування в сумі 600 доларів та 4000 гривень.

В результаті суд визнав винним обвинуваченого у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень и засудив до трьох років ув’язнення.

Раніше сайт "Є" писав, що суд оштрафував на 850 гривень жінку, яка після вживання алкогольних напоїв вдарила ножем колишнього співмешканця.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую