ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Суд покарав мешканця Хмельниччини, який зламав сусіду щелепу через ящик гнилих яблук

Кримінал 1374
Суд вирішив, що обвинувачений має сплатити моральну шкоду
Суд вирішив, що обвинувачений має сплатити моральну шкоду. Фото: ukrainepravo.com

Сусіди сварилися через користування підвалом.

Суд засудив мешканця Красилівського району, який зламав щелепу сусіду, до одного року позбавлення волі умовно.

Про це стало відомо з вироку суду.

В суді обвинувачений свою провину не визнав.

Він розповів, що придбав квартиру два роки тому, зробив в ній ремонт, але не проживав. Крім того, він розповів, що разом з місцевими мешканцями наводив лад у підвалі будинку. При цьому власник однієї з квартир відмовлявся забрати свої речі з підвалу. З того часу в них триває конфлікт навколо підвалу.

З початком повномасштабного вторгнення рф на територію України мешканці вирішили обладнати підвал під бомбосховище. Так мешканці будинку почали виносити з підвалу свої речі, а сусід, з яким він сварився, забрав свою картоплю.

Деякий час в його квартирі мешкали біженці. На початку квітня знайомий йому подзвонив йому та повідомив, що наступного дня вони планують виїжджати додому. Тож він приїхав перевірити свою квартиру. Також він перевірив підвал та виявив ящик гнилих яблук. Обвинувачений заявив, що було відомо, що поставив його сусід, з яким він сварився вже.

Він виніс цей ящик, поставив його під під'їзд будинку та піднявся на другий поверх до квартири сусіда, але не застав його вдома.

Вийшовши з під`їзду у дворі він побачив сусіда. За словами обвинуваченого, сусід одразу почав виражатися в його адресу нецензурною лайкою та бігти до нього. А коли сусід наблизився, він його відштовхнув і той опинився на землі. Більше нічого не пам'ятає. При цьому обвинувачений пояснив, що він є людиною з інвалідністю і в нього трапляються провали в пам`яті.

Потерпілий у суді пояснив, що він був на рибалці, коли йому зателефонувала дружина та сказала, що до неї приходив сусід, обзивався та скандалив через яблука у підвалі. Пізніше він повернувся з рибалки та стояв на подвір`ї будинку, навпроти свого під`їзду, коли його побачив сусід.

За словами потерпілого це обвинувачений підбіг до нього, один раз вдарив в щелепу, від чого він впав на землю. Після того, сусід також намагався бити його ногами, але свідки його зупинили.

В результаті отриманих травм він приблизно два тижні перебував на стаціонарному лікуванні, оскільки необхідно було зробити операцію із загальним наркозом. Після операції був змушений їздити до лікарні знімати шви, робити масаж. Лікування йоу коштувало 16 тисяч гривень.

Свідки у суді показали. що саме обвинувачений наніс удар рукою.

Тож чоловіка приговорили до одного року ув’язнення умовно. Крім того, за вироком суду він має заплатити потерпілому 21669 гривень матеріальної шкоди та 30000 гривень моральної шкоди.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую