ye-logo.v1.2
3 Червня, 2020

Волонтери збирають гроші на прилад нічного бачення для хмельницьких айдарівців

Допомога 1965
Кошти, виручені від продажу випічки, підуть на потреби війська
Кошти, виручені від продажу випічки, підуть на потреби війська. Фото: автора

Допомагають викладачі та учні профтехучилищ області.

У Хмельницькому сьогодні, 28 червня, на майданчику біля кінотеатру імені Т. Шевченка волонтери збирають кошти для українських військових. На кількох столах: вироби ручної роботи, прапори та обереги, ляльки-мотанки та книги, а також - домашня випічка.

«Військовим потрібно багато чого, ми маємо велику кількість заявок. Усі сувеніри ми збирали ще раніше, дещо передали зі шкіл. Дівчата самі робили ляльки-мотанки, - розповідає голова благодійного фонду “Волонтери Поділля” Володимир Гончарук. – Минулого разу ми зібрали 5 600 гривень, а зараз плануємо хоча б 10 тисяч гривень. Було б добре, якби вдалося 20 тисяч гривень, тоді придбали би прилад нічного бачення для земляків із «Айдару». Якщо ж не зберемо стільки коштів, реалізовуватимемо інші заявки».

За словами волонтера, люди стали менше допомагати військовим, оскільки вважають, що їм нічого не треба, бо у нас нібито перемир’я. Насправді ж бійці потребують не менше, ніж раніше. Це розуміють, зокрема, ті навчальні заклади, які працюють з волонтерами.

«Ми не вперше підтримуємо нашу армію та виходимо на такі ярмарки. Окрім того, варимо буржуйки, шиємо одяг, сушимо овочі. Сьогодні напекли більше ста тістечок, уже майже все роздали», - говорить майстер виробничого навчання Хмельницького професійного ліцею Світлана Парамієнко.

«Переживаємо за нашу Україну, тому допомагаємо військовим як можемо. Знаємо, що хлопцям там тяжко. Розпродуємо продукцію і частину виручки віддаємо на допомогу солдатам. Сподіваємося, ці кошти підуть за призначенням», - каже Галина Михалишина, в.о. директора Хмельницького центру професійно-технічної освіти торгівлі та харчових технологій.

Волонтери сьогодні збиратимуть кошти біля кінотеатру імені Т. Шевченка до 17 години. Вони закликають усіх небайдужих зробити вклад у перемогу, допомігши придбати необхідні речі для бійців.

Участь у ярмарку взяли професійні училища області.

Хмельничани можуть придбати навіть книги різної тематики.

Можна допомогти військовим і отримати чудовий сувенір.

Покупка нагадуватиме про вклад у перемогу.

Печиво з кольорами прапора майже все продали.

Хмельничани охоче купують теплі пиріжки.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую