ye-logo.v1.2

Авторські картини і породисті собаки: понад сто тисяч гривень зібрали на лікування дитини за один день у Полонному

Допомога 2760
Вулицями міста ходили діти зі спеціальними скриньками для збору коштів на лікування Мар
Вулицями міста ходили діти зі спеціальними скриньками для збору коштів на лікування Мар'яна Коберського.. Фото: автора

Про маленького полончанина, яки бореться із важкою недугою Сайт «Є» писав уже декілька разів.

Цими вихідними, під час святкування Дня міста Полонного, небайдужі полончани організували справжній марафон добра на підтримку важкохворого Мар’яна Коберського.

В рамках святкування організували окрему локацію «Кухня», де продавали смаколики, кошт из яких йшли на лікування Мар'янчика. Окремим пунктом програми був благодійний аукціон, на якому продавали різноманітні речі. Від дрібничок щоденного вжитку, до авторських картин місцевої художниці і навіть породистих собак! Також, параллельно із урочистостями, вулицями міста ходили маленькі полончани зі скриньками для збору коштів на лікування хлопчика.

В результаті усіх активностей благодійникам вдалося зібрати аж 116 тисяч 304 гривні!

«Величезна подяка локації «Кухня»: дівчатка та хлопці, ви всі неймовірні, все було дуже смачне, адже готувалося з любов'ю та щирими намірами допомогти дитині. Приготування до свята закінчилися далеко за північ, і вже з самого ранку всі кухарі та помічники стояли на позиції. Як завжди своєї краси додала локація з фотозонами. Оригінальні світлини залишаться у пам'яті багатьох полончан . Також величезна подяка нашим фотографам, які залишили кожному бажаючому професійні фотографії на згадку. Колись, коли виросте Мар'янчик, ми завдяки цим фото згадаємо як всі дружньо його рятували», – написала одна із організаторок благодійного марафону Олена Ляшук.

Організатори подякували кожному, хто долучився до благодійного марафону і зазначили, що свято не відбулося б без підтримки міської ради та відділу культури та туризму. Окремо відзначили старост громади, які незважаючи на те, що хлопчик з Полонного, долучилися до благодійного марафону.  

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую