ye-logo.v1.2

Два тижні в комі: однорічний Сергійко з Хмельницького потребує допомоги

Допомога 15175
Сергійко потрапив до лікарні через загальну слабкість
Сергійко потрапив до лікарні через загальну слабкість. Фото: надане Зоєю Кирилюк

Стан хлопчика — вкрай важкий.

Сергійко – дитина з двійні, які народилися передчасно у сім’ї Павла та Зої Кирилюків. Минулого місяця батьки помітили у дитини загальну слабкість і звернулися до медиків. Лікарі поставили Сергійку діагноз – запалення легень та госпіталізували у Хмельницьку міську дитячу лікарню.

«Сина відразу почали лікувати, однак стан його здоров’я не покращувався. 19 жовтня він впав у кому. Щоправда, я про це дізналася лише через п’ять днів. До того часу мене запевняли, що дитина знаходиться у медикаментозній комі. Медики поставили попередній діагноз – первинний імунодефіцит, гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС, двобічна пневмонія. Ми хотіли перевезти дитину в іншу клініку, але медики нам сказали, що син нетранспортабельний. Наразі Сергійку вводять дороговартісні ліки. Ми потребуємо грошової підтримки, адже коштів на лікування не вистачає», - розповіла мама Сергійка Зоя Кирилюк.

Усі, хто бажає допомогти однорічному Сергійку одужати, можуть перерахувати кошти на банківський рахунок: 4731219113712602 (Кирилюк Павло Васильович).

Читайте також: Термінової допомоги потребує школярка з Волочиська

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую