ye-logo.v1.2
12 Серпня, 2020

Податківці вивели з "тіні" 80 мільйонів гривень

Економіка 1389
Фото: km.sts.gov.ua

Використання новітніх аналітичних методів оцінки діяльності бізнесу дає змогу податківцям контролювати потенційних „тіньовиків”, тобто платників податків, яких помітили у схемах мінімізації, на кшталт, формування фіктивних збитків чи схемного податкового кредиту.

За результатами перевірок, що проводилися впродовж десяти місяців поточного року, 236 підприємств регіону з групи „ризику”. Проте такий диференційований підхід дозволив на третину у порівнянні з січнем-жовтнем минулого року скоротити кількість перевірок, повідомляють у ДПС у Хмельницькій області. 

Наразі з платниками податків узгоджено 70 відсотків донарахованих сум, з них до бюджету вже надійшло понад 30 мільйонів гривень - на 5 мільйонів більше, ніж торік.

Завдяки зусиллям податкових аудиторів Хмельниччини у регіоні на 53 мільйони гривень зменшено й залишки від’ємного значення ПДВ, які включаються до податкового кредиту, та на 18 мільйонів – фіктивні збитки підприємств, через існуючі лише на „папері” витрати.
Податківці відзначають що точкові удари по „тіньовиках” у тісній взаємодії з місцевою владою дають змогу якісно та ефективно підіймати на поверхню у прозору бізнес-площину мешканців економічних впадин. А інформаційно-аналітичне програмне допомагає практично усунули людський фактор у стосунках із бізнесом. З цією метою податкова служба продовжує вдосконалювати сервісну складову у взаємодії із бізнес-активом.  
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую