clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

Місцеві бюджети щорічно зможуть отримувати додаткові 1,1 млрд.гривень

За підрахунками експертів, у результаті прийняття даного законопроекту місцеві бюджети щорічно зможуть отримувати додаткові 1,1 млрд.гривень.

За підрахунками експертів, у результаті прийняття даного законопроекту місцеві бюджети щорічно зможуть отримувати додаткові 1,1 млрд.гривень.. Фото: agropolit.com

Це стало можливим після прийняття законопроекту № 3006 під час «аграрного дня» в парламенті.

Як зазначив один із авторів законопроекту, нардеп Сергій Лабазюк, Верховна Рада дозволила передавати територіальним громадам землі, визнані судом відумерлою спадщиною (майно померлого, яке не переходить до його спадкоємців).

Разом з тим, ухвалений закон встановлює, що у разі, якщо до складу спадщини входить нерухоме майно (у тому числі земельна ділянка), орган місцевого самоврядування подає до суду заяву про визнання спадщини відумерлою за місцем перебування майна, а не за місцем відкриття спадщини, як визначено в чинному законодавстві.

За словами Сергія Лабазюка, законодавчий акт визначає, що у разі відсутності спадкоємців або на виконання заповіту особою, яка управляє спадщиною, до складу якої входить земельна ділянка, є сільська, селищна, міська рада за місцем розташування такої земельної ділянки.

За підрахунками експертів, у результаті прийняття даного законопроекту місцеві бюджети щорічно зможуть отримувати додаткові 1,1 млрд.гривень.

Крім цього нардеп наголосив, що це вже третій «аграрний день» у Верховній Раді, під час якого були прийняті важливі для реформування галузі рішення.

Як зазначив політик, прийняття законопроекту №2150а, в якому він також виступив співавтором, сприятиме підвищенню рівня харчової, екологічної та санітарно-епідемічної безпеки в нашій країні та сприятиме подальшій інтеграції в ЄС.

Прийнятий законопроект №2920 сприятиме довгостроковому плануванню інвестиційної діяльності та залученню інвестицій у аграрну галузь України, гарантуватиме довгострокову оренду земельних ділянок с/г призначення та стабільність у землекористуванні.

Нардеп також додав, що практику проведення тематичних днів у парламенті потрібно продовжити задля якісних змін і перетворень в АПК.


Підписатися на канал "Є" в Youtube

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео

Курси валют на 20.04.2018
купівля
продаж
Міжбанк
$
-
-
-
-
-
-Архів новин

<<Квітень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30