ye-logo.v1.2

Відкриття ринків передчасне, а додаткові заходи плануємо – Хмельницька ОДА

Економіка 9277
Роман Примуш зазначив, що відкриття ринків є передчасним
Роман Примуш зазначив, що відкриття ринків є передчасним. Фото: Хмельницької ОДА

Обласна комісія ТЕБ і НС не дозволила відкрити ринок у Кам’янець-Подільському.

Підприємці Кам’янець-Подільського звернулися до міської ради із проханням відкрити центральний ринок у місті. Місцеві депутати, щоб отримати роз'яснення про можливість це зробити, звернулися до обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Засідання комісії відбулося вчора, 14 квітня і, як повідомили в ОДА, рішення залишилося незмінним – ринки не працюватимуть і в Кам’янець-Подільському також. Але протоколу засідання комісії, на сайті Хмельницької ОДА, поки не оприлюднили. 

Ще до засідання комісії, під час брифінгу, перший заступник голови ОДА Роман Примуш пояснив, що підприємців розуміють, але ситуація поки що не дозволяє відкривати ринки.

«Що стосується роботи ринків, то ми цілком розуміємо підприємців, які несуть збитки. Разом із тим, бачимо, якої динаміки набирає захворювання, в тому числі і в нас в області. Маємо 90 відсоткове зростання. Тому про відкриття ринків я б не говорив аж до послаблення ситуації. Відкриття ринків напередодні великодніх свят це один із найбільш ризикованих кроків, які можуть бути. Вважаю відкриття ринків передчасним. Більше того, ми говоримо про впровадження додаткових заходів в окремих районах», – зазначив під час брифінгу Роман Примуш.

Які саме додаткові заходи і в яких районах поки невідомо. Що ж до ринку Дубово, то він працюватиме. Адже дозвіл на роботу надано «виключно для реалізації продукції для подальшого перепродажу, тобто лише гуртовим покупцям».

«В нас була інформація про окремі недоліки роботи ринку, як висловлювала Держпроспоживслужба. Ми відповідний лист ринку надіслали і якщо усі відповідні вимоги не будуть забезпечені, то ми будемо змушені ставити питання про закриття ринку. З іншого боку ми розуміємо, що забезпечуємо продовольчу безпеку, адже на цьому ринку купують продукти підприємці, які в подальшому реалізують їх в магазинах районів і в селах. В цілому, там дотримуються санітарних норм», – пояснив Роман Примуш. 

Нагадаємо, рішення про закриття ринків обласна комісія ТЕБ і НС прийняла у березні, а згодом у Хмельницькому затвердили графік роботи ринку

До теми: На Чемеровеччині 8 медиків інфікувалися коронавірусом

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую