ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Продаж нерухомості у Хмельницькому: вартість прибудови до гуртожитку на Виставці зросла майже вдвічі

Економіка 4390
Ціна прибудови виросла майже вдвічі
Ціна прибудови виросла майже вдвічі. Фото: prozorro.sale

Приміщення на вулиці Свободи продали на суму понад один мільйон гривень.

Управління житлової політики і майна Хмельницької міськради за результатами аукціонами уклало чотири угоди щодо продажу приміщень на загальну суму 2,29 мільйона гривень. Про це йдеться на сайті “Прозорро”.

Найбільше зросла ціна в результаті торгів за прибудову до гуртожитку на вулиці Свободи, 14А.

Нежитлове приміщення загальною площею 150 квадратних метрів має незалежний вхід з бокового фасаду прибудови, забезпечене санвузлом та умивальником. Рік введення будівлі в експлуатацію – 1984-й. Приміщення не експлуатується, потребує ремонту. Прибудова розташована в мікрорайоні «Виставка» на вулиці Свободи, на відстані близько 1 кілометра від центральної частини міста.

В аукціоні приймали участь троє учасників. В результаті торгів вартість приміщення з 656-ти тисяч гривень зросла до 1 мільйона 150 тисяч гривень. Переможцем стала Свистунова Наталія Миколаївна.

Під час продажу решти об’єктів серйозної конкуренції не було. Так нежитлове приміщення загальною площею 157,6 квадратних метрів на вулиці Тернопільській, 34/1 при стартовій ціні у 679 тисяч гривень придбали за ціною 695 тисяч гривень. На аукціон подав документи лише один учасник - Константинов Сергій Іванович. Саме з ним і підписали договір.

Два учасника розіграли на аукціоні приміщення площею 38,7 квадратних метрів на вулиці Інститутській, 20/1. Але ціна майже не зросла. Гарбузюк Ольга Володимирівна купила приміщення за 228 тисяч гривень при стартовій ціні 225,6 тисяч гривень. Єдиним конкурентом був Левицький Олег Олександрович.

Вони ж вдвох розіграли аукціон і щодо продажу приміщення площею 28,4 квадратних метра на вул. Завадського, 38. При стартовій ціні в 212 тисяч гривень, це приміщення продали за 217 тисяч гривень.

В документах, які Ольга Гарбузюк подала до аукціону, вказано, що її чоловіком є Гарбузюк Валерій Петрович. Валерій Гарбузюк є співвласником фармацевтичної фірми ТОВ “Гранд В”. Директором цієї фірми є Олег Левицький, який приймав участь у торгах разом з Ольгою Гарбузюк. Іншим співвласником ТОВ “Гранд В” є Валерій Валерійович Гарбузюк - директор КП “Хмельницька міська лікарня”.

Нагадаємо, що раніше комунальне підприємство “Парки і сквери міста Хмельницького” провело три аукціони щодо надання права на розміщення тимчасових споруд в парку імені Михайла Чекмана. В результаті торгів вартість місячної оренди зросла від 6-ти до 30-ти разів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую