ye-logo.v1.2

У Славуті колишню будівлю комунальної газети та радіо продали майже за 5 мільйонів гривень

Економіка 2135
Колишня будівля міської газети виявилася привабливою для покупців
Колишня будівля міської газети виявилася привабливою для покупців. Фото: prozorro.sale

Вартість будівлі зросла під час аукціону увосьмеро.

Вартість нежитлової будівлі в центрі Славути, де раніше були розташовані редакції комунальних радіо та газети, в результаті торгів зросла в 8 разів і склала 4,8 мільйона гривень. Переможцем аукціону став Євген Орловський з міста Жмеринка. Про це стало відомо з сайту “Прозорро. Продажі".

На продаж виставили будівлю загальною площею 198,3 квадратних метра на вул. Соборності, 15 у Славуті. За даними порталу YouControl, раніше в цій будівлі знаходилася редакція газети “Вісті громади” та комунальне радіо.

За придбання будівлі відбулися запеклі торги Фото:prozorro.sale

Сама будівля 1959 року побудови, яка розташована в центрі міста. На одній зі стін є тріщина. Крім того, в частині приміщення лопли чавунні батареї. Але це не завадило провести аукціон, на який прийшли понад 10 учасників.

Стартова ціна будівлі - 619 тисяч гривень. У аукціоні взяли участь 11 учасників.

На торги прийшли 11 учасників

В основному торги відбувалися між підприємцями та компаніями, які продають фармацевтичну продукцію або продукти харчування.

Наразі час, найбільшу ціну запропонував ФОП Орловский Євген Михайлович - 4,8 мільйонів гривень. Лише на 200 гривень менше пропонував Борковський Володимир Іванович. Зараз триває документальне оформлення результатів аукціону.

Нагадаємо, що у травні комунальне підприємство “Парки і сквери міста Хмельницького” провело три аукціони щодо надання права на розміщення тимчасових споруд в парку імені Михайла Чекмана. В результаті торгів вартість місячної оренди зросла від 6-ти до 30-ти разів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую