ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому облаштовують повстанську криївку

Культура 3026
Музей-криївка стане єдиним подібним закладом в області
Музей-криївка стане єдиним подібним закладом в області. Фото: з фейсбука

Майбутній музей потребує експонатів.

У Хмельницькому працюють над створенням повстанської криївки часів ОУН-УПА. Розпочали роботи на початку цього року, а нині активно продовжують оздоблювати приміщення. З’явиться музей в приміщенні колишнього тиру поруч зі стадіоном у мікрорайоні Гречани.

Як зазначають у спортивно-культурному центрі «Плоскирів», наразі виконується обшивка стін натуральним деревом, щоб максимально відтворити атмосферу та побут криївки.

«В приміщенні планується встановити стіл, лави, меблі. В криївці буде суворо, скромно та аскетично. Звісно ж всі бетонні частини будуть зашиті деревом», - розповідають працівники центру.

Триває також збір експонатів у криївку. Хмельничани, які мають речі «радянської» епохи: скрині, шафи, текстильні вироби, посуд, можуть принести їх і цим долучитися до створення музею.

Довідки за телефоном: 067 381 44 38. Речі можна принести в спортивно-культурний центр «Плоскирів», що знаходиться за адресою вулиця Шухевича, 90.

Читайте також: Як у Хмельницькому письменник Юрій Даценко вчить переселенців думати та говорити українською

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую