ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельничан запрошують на концерт до Дня Соборності

Афіша 1484
День Соборності хмельничани відзначать концертом
День Соборності хмельничани відзначать концертом. Фото: glavcom.ua

Урочистості відбудуться 20 січня.

 Традиційно у Хмельницькому урочисто відзначатимуть День Соборності України. Спеціально на 20 січня заплановані святкові заходи, повідомляють у міській раді.

Хмельничан запрошують завітати на урочистості і святковий концерт з нагоди Дня Соборності. Виступатимуть місцеві мистецькі колективи.

«День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання УНР та ЗУНР. Акт возз’єднання східної та західної частин України – історичний факт, який показав безсилля будь-яких спроб роз’єднати український народ, протиставити українців один одному», - зазначають у міській раді.

Концерт відбудеться 20 січня о 15.00 годині у приміщенні Дитячої школи мистецтв (вул. Гагаріна, 3А) Вхід вільний.

Довідково: Вперше у XX столітті українська незалежність була проголошена 22 січня 1918 року IV Універсалом Української Центральної Ради, а вже за рік, 22 січня 1919 року, на Софійському майдані в Києві відбулася не менш вагома подія – об’єднання Української Народної Республіки (УНР) і Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР) в одну соборну державу.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую