ye-logo.v1.2
4 Серпня, 2020

Хмельничан попередили про непридатну до вживання воду

Офіціоз 4903
25 вересня в Хмельницькому відбудеться планова загальноміська промивка та знезараження водопровідних мереж і споруд
25 вересня в Хмельницькому відбудеться планова загальноміська промивка та знезараження водопровідних мереж і споруд. Фото: unian.ua

У місті відбудеться планова загальноміська промивка та знезараження водопровідних мереж і споруд.

Міське комунальне підприємство «Хмельницькводоканал» 25 вересня (вівторок) проводитиме планову промивку та знезараження водопровідних мереж міста. Про це повідомляє прес-служба водоканалу.

Отож, у вівторок із 10 до 17-ї години, під час промивки, вода буде не придатною до вживання та приготування їжі. «Для поліпшення якості промивки внутрішньобудинкових мереж бажано після 16.00 почергово відкривати крани в мийках, раковинах і ваннах», - йдеться в повідомленні «Хмельницькводоканалу».

Профілактична дезінфекція і промивка міських водопровідних мереж здійснюється двічі на рік (навесні у травні та восени у вересні) на підставі плану, який погоджується з міськвиконкомом і санітарною службою міста з метою дотримання санітарно-епідеміологічного благополуччя хмельничан. За повідомленням «Хмельницькводоканалу», для дезінфекції мереж на підприємстві використовують гіпохлорит натрію марки А.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую