ye-logo.v1.2

Як працюватимуть на Хмельниччині відділи ДРАЦС у період карантину

Офіціоз 1802
Шлюби реєструватимуть лише на підставі заяв, поданих до 13 березня
Шлюби реєструватимуть лише на підставі заяв, поданих до 13 березня. Фото: ілюстративне inspirationfeed.com

Прийом громадян наразі обмежили.

З метою запобігання поширення респіраторних інфекцій, викликаних короновірусом та з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України короновірусу COVID-19», встановлено обмежений прийом громадян у відділах Державної реєстрації актів цивільного стану.

Як повідомляє Центрально-Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції, обмеження діють на період з 14 березня по 3 квітня.

Безпосередній прийом громадян здійснюватиметься виключно з питань державної реєстрації народження, смерті та видачі архівних документів про державну реєстрацію актів цивільного стану, необхідних для підтвердження при підзахороненні, а також державної реєстрації шлюбу (на підставі заяв, поданих до 13 березня) та реєстрації розірвання шлюбу, яка призначена по 3 квітня.

«Як альтернативний спосіб громадяни мають можливість не відвідуючи відповідні відділи подавати документи з питань державної реєстрації актів цивільного стану та отримувати консультації через мережу Інтернет з використанням веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану цивільного стану через мережу Інтернет», - йдеться у повідомленні.

Телефонна «гаряча лінія», за якою можна отримати юридичну допомогу: (0382) 67-19-52 - Центральний відділ ДРАЦС УДР (Хмельницька область), або за електронною адресою, будь-якого відділу ДРАЦС Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, а також чарез «Онлайн-чат з питань державної реєстрації актів цивільного стану».

Нагадаємо, Кабмін запровадив в Україні карантин на період з 12 березня до 3 квітня — закрилися всі дитсадки, школи та університети. Обмежено проведення масових заходів, у яких бере участь понад 200 людей. Крім того, на території Хмельницької області можуть закрити всі кінотеатри, театри, музеї та інші заклади культури.

Через коронавірус COVID-19 Рада національної безпеки та оборони України, а пізніше уряд — прийняли рішення про закриття державного кордону. Заборона на в’їзд іноземців на територію держави, крім визначених категорій, триватиме з 16 березня до 3 квітня. Громадяни України зможуть потрапити додому. Проте, якщо вони приїздитимуть з країн, де вирує коронавірус, вони проходитимуть процедуру двотижневої обсервації

Станом на 9:30 16 березня в Україні лабораторно підтверджено 5 випадків COVID-19.

Згідно з картою поширення коронавірусу від Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Хопкінса, станом на 13:00 16 березня у світі зафіксовано майже 170 тисяч випадків захворювання COVID-19. Серед них понад 6 500 мають летальний кінець, понад 77 тисяч людей вилікувалося від хвороби.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую