ye-logo.v1.2

У Нетішині через антитерористичні навчання обмежать рух

Офіціоз 1913
Два дні в Нетішині та  Острозі (Рівненська область) проходимуть міжрегіональні тактико-спеціальні  антитерористичні навчання СБУ
Два дні в Нетішині та Острозі (Рівненська область) проходимуть міжрегіональні тактико-спеціальні антитерористичні навчання СБУ. Фото: ілюстративне ssu.gov.ua

Обмежання діятимуть два дні.

26 та 27 травня в Нетішині та Острозі (Рівненська область) проходимуть міжрегіональні тактико-спеціальні антитерористичні навчання. Оскільки вони відбуватимуться, як повідомили в пресслужбі управління Служби безпеки України в Хмельницькій області, в умовах максимально наближених до реальних, в місті будуть діяти певні обмеження.

Зокрема, у СБУ попереджають про можливе як тимчасову так і повну заборона руху автомобілів та пішоходів, перевірку документів у людей, огляд особистих речей та автівок тощо. Щоправда, в який саме час та на яких вулицях не уточнюють.

«Служба безпеки України просить громадян із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців», - повідомили в СБУ.

Водночас, у СБУ просять громадян у випадку виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження, отримання інформації про наміри здійснення диверсійної та терористичної діяльності або інших протиправних дій звертатися за номером «гарячої лінії» УСБУ у Хмельницькій області (0382) 65-12-57 або телефонувати на спецлінію Національної поліції 102.

Читайте також: На Хмельниччині затримали бойовика, який збирав дані про українських військових

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую