ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницький витратить понад 10 мільйонів гривень, щоб стати центром туризму

Туризм 7621
Хмельницький хоче об\'єднати навколо себе гравців туристичної галузі і туристів.
Хмельницький хоче об'єднати навколо себе гравців туристичної галузі і туристів.. Фото: автора

Працювати над цим активно почнуть уже з наступного року.

Хмельницький виграв грантові кошти на створення туристично-логістичного центру. Як кажуть у міській раді, активно працювати над цим почнуть уже з 2019 року, коли буде фінансування.

Уже є розпорядження Кабінету Міністрів про затвердження розподілу коштів на фінансування проектів регіонального розвитку. Серед проектів і Хмельницький, якому виділяють 10,2 мільйони гривень.

Відповідальними за реалізацію проекту є обласне управління культури та туризму, а головна його ціль – підвищити туристичний потенціал Хмельницького регіону із логістичнотуристичним центром у Хмельницькому шляхом створення інноваційних об’єктів туристичної інфраструктури.

«Ми хочемо залучити до себе туристів завдяки гарній інфраструктурі, сполученню, мережі готелів та ресторацій, чого не скажеш про найближчі міста нашої області. Натомість вони можуть запропонувати фортеці, замки, музеї. Тому ми пропонуємо: приїздіть до Хмельницького, залишайтеся у нас на ніч, і скористайтеся цікавими маршрутами в області. Саме таку концепцію ми подавали на конкурс», – каже директорка Агенції розвитку Хмельницького Леся Герасимчук.

Проект буде передбачати низку заходів, від створення інформаційно-туристичного центру, де кожен гість міста зможе отримати інформацію, до навчання працівників та встановлення інтерактивних туристичних інформерів.

Планують також створити сайт, на кому розміщувати мапи усіх важливих туристичних місць та маршрутів. Варто також зазначити, що акцент у Хмельницькому планують зробити саме на гастро- та подієвий туризм, бо як зізнаються у міській раді, замків і фортець запропонувати не можуть.

«Ми плануємо співпрацювати з основними гравцями туристичної сфери, будемо організовувати конференції тематичні, навчання та інші заходи, щоб разом працювати на розвиток», – каже Леся Герасимчук.

Поки що відомо, що інформаційний центр буде окремим модульним приміщенням в центрі міста, але де саме ще визначаються. А ось планований сайт із туристичною інформацією буде частиною проекту My Sity, який нещодавно презентували.

У майбутньому планується, що центр сам на себе частину коштів зароблятиме продажем сувенірів, туристичних карт та іншої продукції і послуг.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую