ye-logo.v1.2
27 Травня, 2020

Мер Нетішина став підсудним у справі “про чорну кішку”

Політика 5168
Справа про корупцію сфабрикована від початку, до кінця, переконаний Олександр Супрунюк.
Справа про корупцію сфабрикована від початку, до кінця, переконаний Олександр Супрунюк.. Фото: netishynrada.gov.ua

У п’ятницю, 26 червня, відбулося перше судове засідання у справі про конфлікт інтересів міського голови Нетішина.

Олександра Супрунюка звинувачують у тому, що він виділив земельну ділянку розміром 4 сотих в центрі міста для своєї дружини.
«Земельна ділянка розміром 4 сотки знаходиться під самим магазином, який належить подружжю Супрунюків вже багато років. Але зараз, ті депутати, які голосували «за» передачу в оренду земельної ділянки площею 0,044 га для обслуговування будівлі магазину «Новобуд» на 65 сесії Нетішинської міської ради VI скликання, дають свідчення та пояснення, що міський голова свідомо не повідомив депутатів про наявність в нього конфлікту інтересів. Якщо простими словами, то не сказав депутатам, що магазин його, земля під магазином «його» і що дружина його», – пояснюють ситуацію місцеві активісти, які стали на захист міського голови.
Як пояснив ситуацію сам Олександр Супрунюк, магазин «Новобуд», який розташований в центрі Нетішина, він побудував ще у 2002 році.
«З тієї пори моя дружина безперервно займається підприємницькою діяльністю. Під магазином землю орендував я, як підприємець. Але коли я став міським головою, не мав права орендувати цю землю для комерційного використання. Для того, щоб і далі платити податки до міського бюджету, земля була переоформлена на дружину. Вона платить ту ж суму податків, яку платив і я, будучи орендарем землі. В чому корупція?» - дивується мер.
А корупція, за його словами в тому, що «у корупційній державі, людина, яка не краде і не дає красти іншим, є загрозою для корупційної системи».
«Є така приказка: важко шукати чорну кішку в темній кімнаті. Тим більше, якщо її там немає. Так ось ця справа — це чорна кішка. Зараз починаються вибори. Зрозуміло, що вже давно опоненти вважають мене противником. Це вже почалася дискредитація мене, як міського голови. Справа висмоктана з пальця, спрямована на те, щоб дискредитувати мене, як міського голову, і позбавити можливості брати участь у наступних виборах мера. Але хлопці, не дочекаєтеся! Мене обирала громада, і їй вирішувати буду я мером чи ні», – переконаний Олександр Супрунюк.
Розгляд справи перенесли на перші числа липня. Тоді до суду, у якості свідків покличуть і депутатів і підприємців. Олександра Супрунюка захищає відома правозисниця Рімма Білоцерківська.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую