Волейбол. «Новатор» знову одноосібний лідер, але попереду матчі проти чемпіонів

Спорт 2349
Попереду на Новатор очікують два надважких суперники - Локомотив та Барком-Кажани. Фото: автора

У чемпіонаті України в Суперлізі зіграні всі матчі 3 туру.

Хмельничани, які вдома приймали «Дніпро», здобули прогнозовані шість очок. Якщо в першому матчі «Новатор» переміг з рахунком 3:0, то в другій грі перемога далася важче.

У першій партії хмельничани трохи полоскотали нерви своїх вболівальників, але здолали дніпрян з рахунком 25:22. А ось у другій… переможця визначали на «більше-менше». І тут гості виявилися сильнішими, перемігши 27:25. До речі, це перша партія в цьому сезоні, яку виграв «Дніпро». Та більшого гостям хмельничани не дозволили. У третьому сеті «Новатор» переміг 25:22, а в четвертому - 25:18. У підсумку 3:1.

Вигравши усі шість стартових матчів, «Новатор» знову одноосібний лідер, в активі якого 18 очок. На один бал менше у чемпіона України харківського «Локомотива». І саме ця команда стане суперником хмельничан у 4 турі, матчі якого пройдуть 17-18 листопада. «Новатор» із «Локомотивом» зіграє в Харкові. Ну, а в рідних стінах хмельничани гратимуть 2-3 грудня, коли в гості завітає віце-чемпіон країни «Барком-Кажани» зі Львова.