ye-logo.v1.2
25 Березня, 2019

Алієв на посту головного тренера свій перший офіційний матч проведе пізніше

Володимир ГОРДИНСЬКИЙ Спорт 1329
Команда Олександра Алієва розпочне офіційний сезон 15 квітня
Команда Олександра Алієва розпочне офіційний сезон 15 квітня. Фото: з архіву

Старт весняної частини в чемпіонаті України з футболу відтермінували.

Вже цього вік-енду ФК «Хмельницький», який очолює відомий в минулому футболіст Олександр Алієв, повинен був зіграти свій перший офіційний матч в цьому році в аматорській першості. Утім, Асоціація аматорського футболу України відтермінувала на тиждень старту чемпіонату. Причина -більшість футбольних полів, на яких мали бути проведені 7 квітня матчі першого весняного туру, через несприятливі погодні умови перебувають не в оптимальному стані.

Хмельничани мали зіграти з ФК «Малинськ». «Матч перенесли на 15 квітня, - каже керівник ФК «Хмельницький» Олександр Дяблов. – Поки що не можу сказати точно, на якому стадіоні гратимемо. Якщо будуть сприятливі умови, то плануємо зіграти на «Поділлі». Але поки ще зарано говорити».

А тим часом Алієв продовжує готувати команду до весняної частини першості. Днями, 1 квітня, ФК «Хмельницький» вдома провів черговий контрольний матч. Цього разу проти одного з лідерів першості Тернопільської області «ДСО-Поділля». Цей поєдинок завершився внічию 1:1.

Вже 5 квітня хмельничани зіграють ще один товариський матч. У гості до них завітає чортківський «Кристал», який разом з ФК «Хмельницький» виступає в групі 1 чемпіонату України з футболу серед аматорів.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Все для саду та городу